Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: MEDİ@LİNK 9700 HD UYDU ALICISI HAZIR KANAL LİSTESİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mrkartal Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    GÜNCEL 2015 HD Kanal listesi. Sıralı halde dizilmiş HD kanal listesi güle güle kullanın
    tesekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkürler ellerine saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TEŞEKÜRLER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

en ugrak yerim burasiydi iki senedir ugramaz oldum buralara allah yardimcilari olsun medialink sahiplerine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yildo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    en ugrak yerim burasiydi iki senedir ugramaz oldum buralara allah yardimcilari olsun medialink sahiplerine
    medialink bir fırtına ile girdi sonra firma destekçi olmadı yabancı sitelerde son yazılımlar vs veriliyor sanırıım . Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesinde görmüştüm

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. burada mevcut

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben ve benim gibiler çok çektiler pek yazilim destegi vermedi medilinke pes ettim sonunda VU+ DUO aldim yetmedi vuSOLO2 aldim medialinki elden çikardim 360 euro vermistim bedavaya yegenime verdim alice sattan birde bir alman forumundan yardim aliyorduk vu+ SOLO2 DEN çok memnunum ayda iki ayda bir yazilimi çikiyor ilgilenen çok yardim edecek usta çok onun için buralara yani bu bolume gelmez oldum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Gracias

Kullanıcı Bilgi Menüsü

okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri