Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arasý

Konu: MEDÝ@LÝNK 9700 HD UYDU ALICISI HAZIR KANAL LÝSTESÝ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mrkartal Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    GÜNCEL 2015 HD Kanal listesi. Sýralý halde dizilmiþ HD kanal listesi güle güle kullanýn
    tesekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkürler ellerine saglik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TEÞEKÜRLER

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

en ugrak yerim burasiydi iki senedir ugramaz oldum buralara allah yardimcilari olsun medialink sahiplerine

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yildo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    en ugrak yerim burasiydi iki senedir ugramaz oldum buralara allah yardimcilari olsun medialink sahiplerine
    medialink bir fýrtýna ile girdi sonra firma destekçi olmadý yabancý sitelerde son yazýlýmlar vs veriliyor sanýrýým . Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. sitesinde görmüþtüm

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. burada mevcut

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben ve benim gibiler çok çektiler pek yazilim destegi vermedi medilinke pes ettim sonunda VU+ DUO aldim yetmedi vuSOLO2 aldim medialinki elden çikardim 360 euro vermistim bedavaya yegenime verdim alice sattan birde bir alman forumundan yardim aliyorduk vu+ SOLO2 DEN çok memnunum ayda iki ayda bir yazilimi çikiyor ilgilenen çok yardim edecek usta çok onun için buralara yani bu bolume gelmez oldum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Gracias

Kullanýcý Bilgi Menüsü

okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri