Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Shakhtar Donetsk:3 Fenerbahçe:0 Maç içi ve Sonu Yorumlar Buraya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon8 Shakhtar Donetsk:3 Fenerbahçe:0 Maç içi ve Sonu Yorumlar Buraya

Shakhtar Donetsk:3 Fenerbahçe:0

Maç içi ve Sonu Yorumlar Buraya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Maçý dk 70 den sonra izlemedim sinirlendim fener ne yapýyor anlamak mümkün deðil adamlar ellerini kollarýný sallaya sallaya gol atýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fenerbahçeyi anlamak mümkün deðil

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aziz yildirimin butun transferleri fos cikti
    Bunlar sadece turkiye liglerinde show
    Yapmasini biliyorlar fernandao sahanin en kotu oyunayan
    Oyuncusuydu bence yazik gercekten
    Bu transferlere harcanan paraya
    Seref goolunu bile atmadilar yazik
    Gercekten

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yeni transferler takýma uyum saðlayamamýþ. Bu takým ilerleyen zamanlarda baþarýlý olur. Teknik direktörün yaptýðý hata maçýn kýrýlma noktasýydý. Hayýrlýsý olsun.
    PHÝLÝPS 40PFL6606K--NEXT MACHÝNA 3D GRÝ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Van persie neden oynamadý bu maçta özel bir neden varmý ? egemen kuyt ve emreyi yolladýlar orta saha sistemi diye birþey kalmamýþ takýmda hayret birþey ya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emre belezoglu bu takimin
    BeL kemigiydi fenerbahce
    Bu oyuncuyu cok arar alex
    Gibi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Vanporsi
    Idmanlarda cok
    Agir oynayan bir futbolcu
    Bu takima kolay kolay
    Uyum saglayacagini sanmiyorum nani yine
    Bir gayret icerisinde birseyler yapmaya
    Calisiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teknik direktörün tribüne gitmesi takýmý kötü bozdu üstüne volkan penaltý yapýnca kaybetmek kaçýnýlmaz oldu ne yapalým saðlýk olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu fernandao denilen adamý aziz yýldýrým fenerbahçe güreþ takýmýna alsa külübe daha faydalý olur gibime geliyor...ribas desen...çocukluðunda babasý tarafýndan atlý karýncaya hiç bindirilmemiþ yetim gibi sürekli kendi etrafýnda dönüp bizlere özlemini anlatmaya çalýþtý....mereleþ halaaa muhteþem yüzyýlýn sülüman rolünü kapamamanýn ezikliði içinde olduðunu bizlere çok güzel yansýttý....fb teknik direktörü ise saha kenarýna gelip gerçek futbolun portekizde 12 kiþiyle oynandýðýna dair þekildede görüldüðü üzere küçük bir örnekte bulunarak biz cahillere futbol dersi verdi...yani sonuçta fenerbahçe talihsiz bir þekilde dünya devi bir takýma yenilmiþ oldu..yarýn öbürgün uefa kura çekiminde farao adalarý veya papao yenigineden diþine göre bir takým çýkýp acýsýný fazlasýyla çýkaracaðýný umut vede ümit ediyorum...sonuçta bir galatasaraylýda olsam ülkeye getireceði klasman puanlarýna bakarak bunu söylüyorum...eðer bu ikinci el piyonlar liðindede baþarýsýz olursa veya talihsiz bir þekilde elenirse o zaman bütün gücünü kudretini varýný yoðunu enerrjini aziz abisini mahmut amcasýný kullanýp galatasayý yendimi herþey unutulur gider...o zaman tüm futbolcularara.... Editttttt ...bu devranda böylece sürüp gider..bilmem kaçyýldýr sürüp gittiði gibi...
    Konu Hikmet™ tarafýndan (06-08-2015 Saat 19:41 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Konuþmalarýnýza dikkat ediniz.
    CÝMBOMLU

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri