Ýþte Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri!
UEFA Avrupa Ligi'nde yoluna devam edecek Fenerbahçe'nin rakibi saat 14.00'te belli olacak. Bunun öncesinde ise Þampiyonlar Ligi Play-Off Turu'nda eþleþmeler belli oluyor.
Fenerbahçe 2015-2016 sezonunda Avrupa macerasýna UEFA Avrupa Ligi'nden devam edecek. Þampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Shakhtar Donetsk'e takýlan Sarý-Lacivertliler, UEFA Avrupa Ligi Play-Off turuna katýlacak.
Fenerbahçe'nin, Play-Off turundaki rakibi saat 14.00'te yapýlacak kura çekimi sonucunda belli olacak.
Bunun öncesinde ise UEFA Þampiyonlar Ligi Play-Off Turu'ndaki eþleþmeler belli oldu.
Ýþte Þampiyonlar Ligi Play-Off Turu eþleþmeleri:
APOEL-Astana
Skënderbeu-Dinamo Zagreb
Celtic-Malmö
Basel-Maccabi Tel-Aviv
BATE Borisov-Partizan Lazio-Bayer Leverkusen
Manchester United-Club Brugge
Sporting Lisbon-CSKA Moskova
Rapid Wien-Shakhtar Donetsk
Valencia-Monaco Play-off turunda ilk maçlar 18-19 Aðustos, rövanþlarý ise 25-26 Aðustos'ta oynanacak.
***********************************************************
UEFA AVRUPA LÝGÝ
Seri baþý olan takýmlar
Borussia Dortmund (Almanya)
AFC Ajax (Hollanda)
FC Rubin Kazan (Rusya)
Athletic Bilbao (Ýspanya)
AZ Alkmaar (Hollanda)
FC Salzburg (Avusturya)
FC Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)
PAOK FC (Yunanistan)
FC Steaua Bükreþ (Romanya)
BSC Young Boys (Ýsviçre)
AC Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)
Fenerbahçe (Türkiye)
R. Standard de Liège (Belçika)
FC Girondins de Bordeaux (Fransa)
Panathinaikos FC (Yunanistan)
KKS Lech Poznan (Polonya)
AS Saint-Étienne (Fransa)
Southampton FC (Ýngiltere)
FC Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)
FC Krasnodar (Rusya)
CS Os Belenenses (Portekiz)
Fenerbahçe'nin seri baþý olmayan muhtemel rakipleri
Hajduk Split ( Hýrvatistan)
Atromitos ( Yunanistan)
Dinamo Minsk ( Beyaz Rusya)
Videoton ( Macaristan)
Rabotnicki (Makedonya)
Kairat Almaty ( Kazakistan)
Diðer seri baþý olmayan takýmlar
Rosenborg (Norveç)
Karabað (Azerbaycan)
HJK Helsinki (Finlandiya)
Zorya Luhansk (Ukrayna)
Molde (Norveç)
Thun (Ýsviçre)
Astra Giurgiu (Romanya)
Jablonec (Çek Cumhuriyeti)
MSK Zilina (Slovakya)
FC Midtjylland (Danimarka)
Brondby (Danimarka)
Vojvodina (Sýrbistan)
Altach (Avusturya)
Milsami Orhei (Moldova)
Odd Grenland (Norveç)
Kabala (Azerbaycan)
UEFA Avrupa Ligi Play-Off turundaki ilk maçlar 20 Aðustos Perþembe günü, rövanþ karþýlaþmalarý ise 27 Aðustos Perþembe günü oynanacak.
Yer imleri