Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: Next 19500 HD Cx Superior 11.08 2015 V3.20 yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 31 Next 19500 HD Cx Superior 11.08 2015 V3.20 yazýlýmý

oscam ve 3g modülleri güncellenmiþtir ccamdaki baðlantý sorunu giderilmiþtir
    cihaz üstünde çalýþmalarýmýz devam etmektedir cihazý çok farklý þekillerde vereceðimiz yazýlýmlarla sizlere sunacaðýz yazýlým test edilmiþtir
    bu cihazlar çok deðerli ama ne diyeyim bilmem kullanýcýlara hayýrlý olsun
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Konu memoli1478 tarafýndan (11-08-2015 Saat 01:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

memoli usta çalýþmalarýnýzdan ötürü teþekkür ederim...vermiþ olduðunuz yazýlýmý makinaya yükledikten sonra manuel olarak server(C:satýrý)yazabilirmiyiz...belirttiðiniz gibi deðerli bir cihaz.. zamanla içinde yüklü 1 yýllýk serverden dolayý yaklaþýk 500 lira para verdim fakat sonra çok uðraþmama rahmen C satýrý yazamadýðým bir makine oldundan gidip bir yumatu aldým...süperior atýl durumdaydý...bundan sonra sizin katkýlarýnýzla bir iþe yarar umarým...kolay gelsin usta..
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1- Menü
    2- Multimedia
    3- Uygulamalar

- IP / URL yazan kýsýma serverinizin IP veya URL sini Ok'ye basarak yazýyorsunuz ve OK diyerek kaydediyorsunuz.

- TCP Port yazan kýsýma serverinizi portunu OK ye basarak kumandanýzýn sayýsal kýsmýný kullanarak yazýyorsunuz.

- Kullanýcý Adý ve Þifrenizide OK !ye basarak yazýp kaydediyorsunuz.

Bilgileri girince serveriniz aktif ise Baðlandý yazý Sarý renk ile alt kýsýmda belirtiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

buda program istersen dosyayý kaydet usb ile at yapamýyorsan okadar basit yollar veriyorum sana kolay gelsin

Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

memoli usta çok teþekkür ederim...ayrýca benim gibi ayný makine yüzünden üzülmüþ olan arkadaþlarada vermiþ olduðun yeni emu ve program sayesinde çok yardýmcý olmuþ oldun...tekrar teþekkürler...hayýrlý iþler arkadaþým...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazlara sýra ile emu çalýþmalarýmýz bulunmaktadýr auto kendini güncelleyen server fix yazýlýmlarý verilecektir youtube üstunde çalýþmalar devam etmektedir dönüþüm yazýlýmlarý hazýrlanacaktýr son olarak cihazlarda e2 dönðþðm çalýþmalarý yapýlacaktýr zamanla inþallah farklý yazýlýmlarla karþýnýzda olacaðýz yazýlýmlar kesinlikle firmalarla ilgisi yoktur tamamen kendi çalýþmamýzdýr bu cihazlara öyle þeyler eklenirki söyleyemem yarý linüx bir cihaz ama malesef çok erken havlu attý firmalar tabi bir yandan hak vermek gerekiyor cihaz satmalarý gerekiyor neyse þimdilik bukadar ilerleyen günlerde yavaþ yavaþ düzelteceðiz inþallah sevgilerimle memoli1478 & ERK@L

Konu memoli1478 tarafýndan (11-08-2015 Saat 21:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sayýn ustalar ben Next 19500 cx superior 02.10 2016 yazýlýmýný yüklemek istiyorum fakat belirttiðim yazýlým üzerine geliyorum usb ile atma istedim ama bilgisayardan indiremedim týkladýðýmda pasif gözüküyor sizden ricam dosyayý rar olarak atarsanýz sevinirim. Kolay gelsin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri