Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: pixsel yanması

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart pixsel yanması

Merhaba arkadaşlar.
    2 yıl 3 ay önce eve plazma almış idim. tv süper idi. halen öyle ama 1 ay önce sol tarafından aşağıya kadar bir çizgi belirdi. 2 hafta sonra yanında bir çizgi daha çıktı. 1 hafta içindede çizgiler üç oldu... servise söyledim, garantisi 3 ay geçtiği için ücret isteyeceklerini söylediler... tahmini ne kadar olur dedim 1500-2000 tl arasında dediler. (tv 51 inç) yahu tv yi zaten 1850 tl ye aldım dedim. pixsel yanmasının tamiri bu şekilde dediler. acaba bu konuda bu arızayı ucuza yaptırabileceğim bir yer varmıdır?
    tvnin modeli ps51e551
    selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

geçmiş olsun osman...gerçekten pahalı bir arıza...astarı bezinden pahalı buna derler...eğer ucuz bir tamir yaptıramassam gittiğii yere kadar derdim..yoksa bu paraya tamir yapılsa bile ne kadar gideceğide meçhul..neyse kararı verecek olan sensin...ALLAH yardımcın olsun...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    geçmiş olsun osman...gerçekten pahalı bir arıza...astarı bezinden pahalı buna derler...eğer ucuz bir tamir yaptıramassam gittiğii yere kadar derdim..yoksa bu paraya tamir yapılsa bile ne kadar gideceğide meçhul..neyse kararı verecek olan sensin...ALLAH yardımcın olsun...
    aynen öyle... o kadar para vermem zaten tamirine... gittiği yere kadar idare edip , yenisini alırım diye düşünüyorum...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri