Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: GigaBlue HD Quad Plus Tivibu Spor Yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart GigaBlue HD Quad Plus Tivibu Spor Yardım

Uydu alıcıma tivibu spor bıss keyini bi ekleyemedim. Dremboxsun güncel sofrtcam dosyasını buldum ftp ile cihaza atıyorum fakat nedense kanal bir türlü açılmıyor acaba dosyaları yanlış klasörleremi kopyalıyorum bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. softcam dosyasını burdan indirdim içinde tivibuspor var bir bakabilirseniz sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TİVİBUSPOR biss ile açılmazki arkadaşım.sadece dünkü maça özel di biss ile açılması..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dünkü maçta biss kullanılmamış aksine şifresiz yayın yapılmıştır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dünkü maçta biss kullanılmamış aksine şifresiz yayın yapılmıştır.
    Yaklaşık 15 dakika kadar biss ile şifreli yayın yaptı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yaklaşık 15 dakika kadar biss ile şifreli yayın yaptı.
    perfect..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kesinlikle biss olarak yayın yapıyor 11853 h 25000 biss koduda 1000000000000000

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bilen biri yorum yaparsa sevinirim kanal biss şifreli yayın açılmıyor yalan söylüycek halimiz yok denedik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tvbu muşteri hizmetleri sadece bir maçlık biss le yayınlayacaklarını bana telfonda söylediler
    No longer just a minute

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serhat15 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tvbu muşteri hizmetleri sadece bir maçlık biss le yayınlayacaklarını bana telfonda söylediler
    Saolun cevabınız için teşekkürler o zaman başka bi şifre sistemine geçtiler ondan açılmıyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri