Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/8 12345678 SonSon
72 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Korax FULL HD USB Ýle Kanal Yedekleme ve Güncelleme:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Korax FULL HD USB Ýle Kanal Yedekleme ve Güncelleme:

USB Ýle Kanal Yedekleme ve Güncelleme:
    Menu – USB Disk / Harddisk Yönetimi – USB’ye Yedek Alma üzerine gelip, Mevcut Veri üzerinde OK tuþuna basarsnýz, kanal bilgisiniz USB’nin içine DBDATA.img olarak yedeklenecektir. Mevcut Veri üzerirde sað/sol tuþ yapýp Yeniden Adlandýr’ýn üzerinde OK’e basarsanýz sizin belirleyeceðiniz isimle kanal listesiniz oluþturulacaktýr. Örneðin ciyo yazarsak, kanal listesini ciyo.img olarak yedekleyecektir.

Menu – USB Disk / Harddisk Yönetimi – USB’den Güncelleme’nin üzerine gelip OK tuþuna basarsanýz, USB flash diskin içindeki kanal listesini göreceksiniz. Üzerine gelip OK’e basýnca güncelleme yapýlacaktýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Peki bu yöntemle iptv ve webtv kanallarýnýda yedekliyormu ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bana güncel kanal listesi gerekiyor Korax Full x Hd icin.
    Gerekli uydular: Türksat 42, Astra 19, Eutelsat 7.

Yardimci olurmusunuz ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý harun009 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bana güncel kanal listesi gerekiyor Korax Full x Hd icin.
    Gerekli uydular: Türksat 42, Astra 19, Eutelsat 7.

Yardimci olurmusunuz ?
    arkadaþým bu dosyayý denermisin

Türksat 42, Astra 19, Eutelsat 7. +Hotbird var
    Dosyayý rar. dan çýkarýp usbnin içine atýn.
    Menu – USB Disk / Harddisk Yönetimi – USB’den Güncelleme’nin üzerine gelip OK tuþuna basarsanýz, USB flash diskin içindeki kanal listesini göreceksiniz. Üzerine gelip OK’e basýnca güncelleme yapýlacaktýr.
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    • Dosya tipi: rar db.rar (72.9 KB (Kilobyte), 348 Kez indirildi)
    Konu levo70 tarafýndan (09-12-2015 Saat 18:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý levo70 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým bu dosyayý denermisin

Türksat 42, Astra 19, Eutelsat 7. +Hotbird var
    Dosyayý rar. dan çýkarýp usbnin içine atýn.

Tesekkür ederim, yanliz dosya .bin dosyasi. Benim korax cihazina .img dosyasi lazim............

Kullanýcý Bilgi Menüsü

anladým . araþtýrýyorum bulduðum zaman burada paylaþacaðým güncel dosyayý ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart korax hd iptv kanal listesi

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    USB Ýle Kanal Yedekleme ve Güncelleme:
    Menu – USB Disk / Harddisk Yönetimi – USB’ye Yedek Alma üzerine gelip, Mevcut Veri üzerinde OK tuþuna basarsnýz, kanal bilgisiniz USB’nin içine DBDATA.img olarak yedeklenecektir. Mevcut Veri üzerirde sað/sol tuþ yapýp Yeniden Adlandýr’ýn üzerinde OK’e basarsanýz sizin belirleyeceðiniz isimle kanal listesiniz oluþturulacaktýr. Örneðin ciyo yazarsak, kanal listesini ciyo.img olarak yedekleyecektir.

merhabalar ben korax hd iptv icin kalan listesi ariyorum alman sky tesekür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar img olarak hazýrlayýp atabilirmisiniz. Beceremedim birtürlü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart korax hd mini

tesekurler iyi bir payþasým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tskler

Sayfa 1/8 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri