Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: botech piko 207 20.08.2015 yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart botech piko 207 20.08.2015 yazýlýmý

metin belgesini iyi okumadan yazýlýmý yüklemeyiniz
    ben cihazýmý deðiþtirdiðim için yazýlým hakkýnda bilgi sahibi deðilim yükleyenler yazýlým notlarýný paylaþsýn Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

ne yaptýmsa foruma yükleyemedim moderatörler kusuruma bakmasýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fazla inceleme fýrsatým olmasa da ilk gözlemlerim þöyle ; youtube düzelmiþ çalýþýyor. Ses barý sað üst köþeye taþýnmýþ. Ýnternet uygulamalarý menüsünde iptv link yolu koyulmuþ, ancak denemedim. Ýnternet uygulamalarý menüsündeki çeþitli uygulamalarýn hemen hemen hepsi çalýþýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler... eski yazlýma nasýl döneceðiz.... hata diyor lütfen yardým ----

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emu powervu bölümü eklenmiþ keyler dahil ama kanallarý cözmüyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

MENÜ AYARLAR+SÝSTEM AYARLARI+EN ALT SATIRDA LOAD M3U OTOMATÝK SEÇÝLECEK VE ÇIKIÞ YAPILACAK

USB flas bellege IPTV dosyasý açýn ve m3u larý içine atýn ve cihaza takýn

MENÜ DÝÐER AYARLAR ÝNTERNET UYGULAMALARI ÝPTV LÝNK SEÇEREK ÝP TV KANALLARINI ÝZLEYEBÝLÝRSÝNÝZ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mrb dediginiz gibi yaptim beceremedim rica etsem Hazir dosya gönderirmisiniz selamlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hamdicem Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    MENÜ AYARLAR+SÝSTEM AYARLARI+EN ALT SATIRDA LOAD M3U OTOMATÝK SEÇÝLECEK VE ÇIKIÞ YAPILACAK

USB flas bellege IPTV dosyasý açýn ve m3u larý içine atýn ve cihaza takýn

MENÜ DÝÐER AYARLAR ÝNTERNET UYGULAMALARI ÝPTV LÝNK SEÇEREK ÝP TV KANALLARINI ÝZLEYEBÝLÝRSÝNÝZ
    mrb dediginiz gibi yaptim beceremedim rica etsem Hazir dosya gönderirmisiniz selamlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yükleyenin gerçekten eline saðlýk süper çalýþýyor yazýlým uygulamalar falan harika güncellendi eywallah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri