Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Türkiye 1-1 Letonya 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

77.Selçuk İnan ve 1-0. Arda'nın pasıyla kaleyi cepheden gören bir noktada topla buluşan Selçuk İnan, sağ ayağıyla müthiş bir vurdu ve Vanins yanından geçen topu sadece izledi: 1-0

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Oyuncu değişikliği

Burak Yılmaz çıktı Mehmet Topal girdi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bunların yapacağı bir şey yok 1-1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

GOL! Letonya Sabala ile eşitliği yakalıyor. Bir anlık dikkatsizliğimiz bize pahalıya mal oldu. Az adamla yakalanan savunmamızda Sabala topu göğsünde düzeltip vuruşunu yaptı. Volkan'ın uzandığı top ağlarımıza gitti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu Baldemir tarafından (03-09-2015 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Letonya yı evinde yenemeyen bir takım zaten gruptan çıkamaz.
    Golü attık niye geri çekiliyoruz ben bunu anlamıyorum normal oynasak adamlar ceza sahasından çıkamıyor zaten yok illa yaslanacağız bir kurtulamadık şu anlayıştan.
    Yazık vallahi 5-6 bitecek maç nerelere geldi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

özellikle son 10-15 yılda tük milli takımında görev yapmış teknik direktörlerden fatih terimin ne farkı var..bir başarı ortada olmadığı halde neden diğer antrönerlere yapılan eleştirilerin yüzde biri dahi terime yapılmıyor...şenol güneş abdullah avcı veya ersun yenaldan biri şuan milli takımın teknik direktörlüğünü yapsaydı şimdiki puan durumu olduğu halde o göreve devam edebilirmiydi...spor yazarları bu gece yorumlarında yaptıkları gibi yine hık mık yaparlarmıydı.....bu gece spor yazarları beni yine yanıltmadı..zaten öyle birşeyde beklemiyordum.....tff başkanıda yarın veya haftaya yanıltıp şaşırtacağını sanmıyorum..bozacının şahidi şıracı olunca oradan ne bekleyebilirsinki.....milli siyaset belgesi denilen kırmızı kitapçığa bir parantez daha açmak gerekir yoksa daha çok tv ekranlarında spor adı altında safsata dinleriz...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

GOlü at geri yaslan. Bu ne yaaa. Topu cevir dur. Neymiş efendim istatislik. Türk futbolu bu istatistiklerle ne zaman bir yerlere gelmiştir.

Golü bulduysan ikincisini üçüncüsünüde bulacaksın topu ayakta gezdırmeyle iyi pas yapmayala bu işler yürümüyor. Haticeye değil neticeye bakılır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tam bir rezillik bu kadarını türk milli takımımız yapar ancak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Gol atamayan forvetlerle maca cikarsan böyle olur.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri