Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Türkiye 1-1 Letonya 2016 Avrupa Þampiyonasý Elemeleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

77.Selçuk Ýnan ve 1-0. Arda'nýn pasýyla kaleyi cepheden gören bir noktada topla buluþan Selçuk Ýnan, sað ayaðýyla müthiþ bir vurdu ve Vanins yanýndan geçen topu sadece izledi: 1-0

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Oyuncu deðiþikliði

Burak Yýlmaz çýktý Mehmet Topal girdi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bunlarýn yapacaðý bir þey yok 1-1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

GOL! Letonya Sabala ile eþitliði yakalýyor. Bir anlýk dikkatsizliðimiz bize pahalýya mal oldu. Az adamla yakalanan savunmamýzda Sabala topu göðsünde düzeltip vuruþunu yaptý. Volkan'ýn uzandýðý top aðlarýmýza gitti

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu Baldemir tarafýndan (03-09-2015 Saat 23:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Letonya yý evinde yenemeyen bir takým zaten gruptan çýkamaz.
    Golü attýk niye geri çekiliyoruz ben bunu anlamýyorum normal oynasak adamlar ceza sahasýndan çýkamýyor zaten yok illa yaslanacaðýz bir kurtulamadýk þu anlayýþtan.
    Yazýk vallahi 5-6 bitecek maç nerelere geldi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

özellikle son 10-15 yýlda tük milli takýmýnda görev yapmýþ teknik direktörlerden fatih terimin ne farký var..bir baþarý ortada olmadýðý halde neden diðer antrönerlere yapýlan eleþtirilerin yüzde biri dahi terime yapýlmýyor...þenol güneþ abdullah avcý veya ersun yenaldan biri þuan milli takýmýn teknik direktörlüðünü yapsaydý þimdiki puan durumu olduðu halde o göreve devam edebilirmiydi...spor yazarlarý bu gece yorumlarýnda yaptýklarý gibi yine hýk mýk yaparlarmýydý.....bu gece spor yazarlarý beni yine yanýltmadý..zaten öyle birþeyde beklemiyordum.....tff baþkanýda yarýn veya haftaya yanýltýp þaþýrtacaðýný sanmýyorum..bozacýnýn þahidi þýracý olunca oradan ne bekleyebilirsinki.....milli siyaset belgesi denilen kýrmýzý kitapçýða bir parantez daha açmak gerekir yoksa daha çok tv ekranlarýnda spor adý altýnda safsata dinleriz...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

GOlü at geri yaslan. Bu ne yaaa. Topu cevir dur. Neymiþ efendim istatislik. Türk futbolu bu istatistiklerle ne zaman bir yerlere gelmiþtir.

Golü bulduysan ikincisini üçüncüsünüde bulacaksýn topu ayakta gezdýrmeyle iyi pas yapmayala bu iþler yürümüyor. Haticeye deðil neticeye bakýlýr.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tam bir rezillik bu kadarýný türk milli takýmýmýz yapar ancak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Gol atamayan forvetlerle maca cikarsan böyle olur.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri