Konuya Etiketlenenler

Sayfa 1/7 1234567 SonSon
61 sonutan 1 ile 10 aras

Konu: Trksattan Kaak Yayn Yapan Film Kanallar Uydudan Temizlendi

Editr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05-07-07
    Ettii Teekkr
    14
    14 mesaja 30 teekkr ald
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)

Standart Trksattan Kaak Yayn Yapan Film Kanallar Uydudan Temizlendi

Kaak yayn yapan kanallar trksat tarafndan kapatld korsan film yaynlayan reklam aras genellikle film yaynlayan bu kanallar rtk uyars ardndan sinyalleri kesildi

Yaynlar sonlanan platformlar

---------------------------------------------------------------------------------------
    Digi Medya Paket 1 (12303 V) left Trksat 4A @ 42 East

---------------------------------------------------------------------------------------
    Digi Medya Paket 2 (11794 H) left Trksat 4A @ 42 East

G Dijital Paket 1 (12265 V) left Trksat 4A @ 42 East

G Dijital Paket 2 (11824 V) left Trksat 4A @ 42 East

G Dijital Paket 3 (12685 H) left Trksat 4A @ 42 East

RTK'TEN KONU ILE ILGILI AIKLAMA
    zinsiz Yaynlar leten Platform Ve Altyap letmecilerinin Yetkilerinin ptaline Ynelik Duyuru
    zinsiz yaynlar ileten platform ve altyap iletmecilerinin yetkilerinin iptali:
    Bilindii zere 6112 Sayl Radyo ve Televizyonlarn Kurulu ve Yayn Hizmetleri Hakknda Kanunun 29. Maddesine gre yayn hizmetlerinin iletimi faaliyetlerine ilikin uyulmas gereken idar, mal ve teknik artlar st Kurulca belirlenir ve artlar yerine getiren kurululara yayn iletim yetkisi verilir. Bu erevede, platform ve yayn hizmeti iletimi yapan altyap iletmecileri, iletimini yapacaklar yayn hizmetlerini st Kurula bildirmekle ykmldrler.
    Anlan kanun ve ynetmelik hkmleri kapsamnda yaplan denetimler sonucunda baz platform iletmecilerinin iletimini yaptklar yayn hizmetlerini st Kurula bildirmedikleri ve izinsiz yaynlar ilettikleri tespit edilmitir. Bunun zerine sz konusu kurulular yazl olarak uyarlm ve izinsiz yaynlara son vermeleri gerektii bildirilmitir. Ancak, uyarya ramen baz Uydu Altyap Platform iletmecilerinin izinsiz yaynlarn iletimine devam ettikleri belirlenmitir.
    Radyo ve Televizyon st Kurulunun 9 Eyll 2015 tarihli toplantsnda, 6112 Sayl Kanunun 29.Maddesinin 3.Fkras ile Radyo ve Televizyon st Kurulu Uydu Yayn Ynetmeliinin ilgili hkmleri gereince ykmllklerini yerine getirmeyen iki kuruluun yayn iletim yetkisinin iptal edilmesine ve ayrca kurulularn TRKSAT uydular zerinden ilettii yaynlarn iletiminin durdurulmasna, Oy Birlii ile karar verilmitir.
    Yaplan idari ilem, uydudan izinsiz olarak yaynlar ileten platform ve altyap iletmecilerinin yayn iletim yetkilerinin iptalinden ibaret olup, hibir ekilde st Kuruldan izinli olarak iletilen televizyon yaynlarn hedef almamakta ve bu yaynlarn Trksat A.. zerinden baka uydu platform ve altyap iletmecileri tarafndan iletimini engellememektedir. Dolaysyla baz basn ve yayn organlarnda yer alan ve Radyo ve Televizyon st Kurulunun farkl dil ve lehelerde yaynlar hedef aldna ilikin iddialar hibir ekilde gerei yanstmamaktadr.
    Kamuoyu ve ilgililerin dikkatine nemle sunulur.
    RTK

hayro62 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06-17-06
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bence iyi yaplar.

yelik tarihi
    05-07-07
    Ettii Teekkr
    14
    14 mesaja 30 teekkr ald
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)

Reklam aras film yaynlyorlard sansursuz ekilde ama bir kere olsun bu kanallarda filmin sonuna gelemedim cinsellik reklamlar kalitesiz ot reklamlar kumar telefon yarmalarm yznden ahsen zlmedim eksiklikte yok belki kendilerine ceki dzen verirler bele film yaynlyorlard ve sfr masraf ile milleti kandrma zerine kurulu reklamlarla bir yere varmaya altlar sonu bu oldu

yelik tarihi
    06-08-12
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

arkadalar hangi korsan yayn veya hangi kaak yayndan bahsediyorsunuz aratrdnzm dz bast yaz yazyorsunuz 2015 senesindeyiz nasl olur varm byle bir sistem sylermisiniz bana transponder parasn demeden yayn yaplmas imkan yok vhf veya uhf vericimi sandnz uydu sistemini istediinizde kafanza gre sinyali vermeyi aslsz haberdir itibar etmeyin kaak yayn veya korsan yayn ka saat altrrlar en fazla 1 saat kimse bu yazlara inanmasn aklama bekliyoruz TRKSAT uydu yer istasyonundan byle biey mmkn deil

bu yaznn altna bir yaz ilave edecem bu yazy sizlerin ou gremezsiniz yazdm sitede bu site linkedin dir mademki bu kadar datmak basitti cezalar yoktu birisi desin yazsn okuyalm aypi tv dahil

sizleri biraz bilgilendirmek istiyorum tv kartlar zeri bu sistemi her hangi bir tv kart ile rahatlk ile yapa bilirsiniz tv kartlarndan yaplmasnn en nemli zellii 1 tv kart 1 tner ile 1 transponderde ka adet kanal varsa hepsidir aypi tv olarak uydu cihazlar ile 1 tner den bir transponderden 1 kanaldr ben iin asln syleyim aypi tv zeri dnmedim nedeni trkiyedeki internetin yava olmasndandr avrupada en kk lkede dahil 100 megabit duplex internet mevcuttur ok iyi bilirsiniz en st dzey enigma 2 uydu cihazlarnda dahil trkiyede 8 megabit internet gerektiini sylerler fakat hi kimse tam ekranda 82 ekran tv den bahsediyorum 3 megabit internetin dahil yettiini bu test edilmitir eyer istemi olsaydm yine 2 tv kart ile dahil yayn verilebilinirdi kanunlarmz msayit olsayd bir resim verecem sizlere bu resim server 2012 r2 zeri tv kartlarnn 4k ile 2 kanaln aldn gsteren birde alan programlar var dvbdream,progdvb,dvbvieri gibi server 2012 r2 zeri dvbdream yapan kiiler dahil cevap verememektelerdir prog dvb zeride altrlmtr onlarnda haberi yoktur ve altrlmtr bunlar bir grn istesek neleri yapabileceimizin resmidir sayglarmla
    Konu nexx45 tarafndan (16-09-2015 Saat 01:18 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    05-14-08
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Grlerine aynen katlyorum kardeim

yelik tarihi
    05-07-07
    Ettii Teekkr
    14
    14 mesaja 30 teekkr ald
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)

Alnt nexx45 Nickli yeden Alnt [Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.Sitemize Ucretsiz ye Olmak in Tklayn ! ]
    arkadalar hangi korsan yayn veya hangi kaak yayndan bahsediyorsunuz aratrdnzm dz bast yaz yazyorsunuz 2015 senesindeyiz nasl olur varm byle bir sistem sylermisiniz bana transponder parasn demeden yayn yaplmas imkan yok vhf veya uhf vericimi sandnz uydu sistemini istediinizde kafanza gre sinyali vermeyi aslsz haberdir itibar etmeyin kaak yayn veya korsan yayn ka saat altrrlar en fazla 1 saat kimse bu yazlara inanmasn aklama bekliyoruz TRKSAT uydu yer istasyonundan byle biey mmkn deil

bu yaznn altna bir yaz ilave edecem bu yazy sizlerin ou gremezsiniz yazdm sitede bu site linkedin dir mademki bu kadar datmak basitti cezalar yoktu birisi desin yazsn okuyalm aypi tv dahil

sizleri biraz bilgilendirmek istiyorum tv kartlar zeri bu sistemi her hangi bir tv kart ile rahatlk ile yapa bilirsiniz tv kartlarndan yaplmasnn en nemli zellii 1 tv kart 1 tner ile 1 transponderde ka adet kanal varsa hepsidir aypi tv olarak uydu cihazlar ile 1 tner den bir transponderden 1 kanaldr ben iin asln syleyim aypi tv zeri dnmedim nedeni trkiyedeki internetin yava olmasndandr avrupada en kk lkede dahil 100 megabit duplex internet mevcuttur ok iyi bilirsiniz en st dzey enigma 2 uydu cihazlarnda dahil trkiyede 8 megabit internet gerektiini sylerler fakat hi kimse tam ekranda 82 ekran tv den bahsediyorum 3 megabit internetin dahil yettiini bu test edilmitir eyer istemi olsaydm yine 2 tv kart ile dahil yayn verilebilinirdi kanunlarmz msayit olsayd bir resim verecem sizlere bu resim server 2012 r2 zeri tv kartlarnn 4k ile 2 kanaln aldn gsteren birde alan programlar var dvbdream,progdvb,dvbvieri gibi server 2012 r2 zeri dvbdream yapan kiiler dahil cevap verememektelerdir prog dvb zeride altrlmtr onlarnda haberi yoktur ve altrlmtr bunlar bir grn istesek neleri yapabileceimizin resmidir sayglarmla
    Bu kanallar film irketlerine telif hakk vermiyorlar kaak yayn yaparak resmen biz demiyoruz diyip ne varsa yaynlyorlar sansur vs yok tamam biz amzdan cok iyi bir olay sansur yok bedava film izleniyor buraya kadar problem yok zaten bu kanallar film irketleri ikayet edip bu kanallarn en sonunda kapatlmasna neden oldu turksatta paray veren dd alar en son rtk karm zaten koskoca power tv sahibi bu gibi kanallar turkiyede nasl kurupta yaynlyordu hayretler tesi tum filmler zaten normal ulusal kanal ve ifrelilerden alnmayd kimse kabul etmez bu durumu o yzden kacak kanallar birde dagla gecer gibi sunal tv saban tv rocky tv hababam tv nereden crt prt isim var bu reklam platformundayd

yelik tarihi
    06-08-12
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bu konu telif haklar ile alakal deil eyer telif haklar ile alakal olsayd rtk oktan kapatrd sorgusuz suhalsiz

yelik tarihi
    05-07-07
    Ettii Teekkr
    14
    14 mesaja 30 teekkr ald
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)

Alnt nexx45 Nickli yeden Alnt [Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.Sitemize Ucretsiz ye Olmak in Tklayn ! ]
    bu konu telif haklar ile alakal deil eyer telif haklar ile alakal olsayd rtk oktan kapatrd sorgusuz suhalsiz
    Bu haberi okuyun [Bu Linki Grmeniz in SupersatForuma Uye Olmanz Gerekmektedir.Sitemize Ucretsiz ye Olmak in Tklayn ! ]

2-3 ay nce ben amtm yine telif haklar-sansursuz yayn yapmalar-rtkten lisans almadan yayn yapmalat bir sr nedenleri var

yelik tarihi
    09-05-09
    Ya
    44
    Ettii Teekkr
    1
    2 mesaja 2 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

b encede cok y olmus br suru gereksz kanal vard km yaptysa elne sahlk

yelik tarihi
    02-28-13
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Biraz daha gz yumulsayd Mabox Ligboxeuro gibi bir kanalda lig malarn cretsiz izlerdik.Kt oldu )

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanc var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri