Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
61 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Türksattan Kaçak Yayýn Yapan Film Kanallarý Uydudan Temizlendi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

digi medya mahkemeyi kazanmýþ 12685 h taki kanallar geri geldi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bazý kannalar geri dündü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý roki Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ya TÜRKSAT ta SNG B Diye bir kanal buldum ama þifreli neden acaba ve ne yayýn yapar bu kanal acaba þifresi çuzulurmu ve merak ettiðim maçlarý yayýnlýyor acaba bilen varsa lütfen yardýmcý olunuz ve þifre çuzulurse yazýn bizde faydanalým
    gezici canlý yayýn yapan araclardan gelen sinyal.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çok þükür en sonunda temizlemiþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

korsan yayýnlar geriye dönmüþ
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanallar yine geri geldi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kod:
    RTÜK 9 Eylül 2015  tarihli toplantýsýnda ,kanun ve yönetmeliðe aykýrý olarak yayýn yapan platformlardan Digimedia ve Güç digitalýn yayýn iletim yetkisini iptal etti ve bu platformlarýn taþýdýðý toplam  60 + 56 korsan TV yayýnýný durdurma kararý aldý.
     Bu kanallarýn yayýn lisanslarý   ( U-TV) yurtdýþýndan temin edilmektedir. Böylece RTUK denetimi ve RTUK reklam paylarýndan muaf olmaktadýrlar. Süreçte kanallarýn hizmet aldýklarý teleportlar arayýcýlý ile bu lisanslarý ibraz etmemiþler yada lisanslarý geçerli bulunmamýþtýr. RTUK kanundaki bu boþluðu ortadan kaldýracak yeni yönetmelik hazýrlýðýna baþladýðý iddaa edildi. 

Yayýnlarý kesilen kanallar Ankara 12. Ýdare Mahkemesine baþvurdu.Mahkeme davacý þirketin yayýn iletim yetkisinin iptal edilmesinin 60 günlük sürede saðlýklý bir yargýsal denetim saðlayamayacaðý ve kararýn uygulanmasý halinde telafisi güç zararlar doðurabileceði, olayýn niteliði ve davanýn durumuna göre davalý idarenin birinci savunmasý alýnýp yeniden bir karar alýncaya kadar, teminat almaksýzýn, söz konusu iþlemlerin yürütmesinin durdurulmasýna karar verdi.Mahkeme ayrýca, RTÜK’ten savunma almak için de 10 gün süre verdi. 

Bu durumda Digimedya ve Güç Digital firmalarýna ait frekanslar yeniden aktif oldu.(Türksat42   °E 11794 H,11824V, 12265 V, 12303 V, 12685 H ) (19.09.2015)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bir de rezaletin diz boyu olduðu ve benim þahsen "canlý et pazarý" olarak nitelediðim izdivaç programlarýna bir el atsalar çok iyi olacak..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yahu arkadaþlar en çok þu gergedan boynuzlu olan reklam çýldýrtýyodu.O boynuz bi taraflarýný görsün inþallah...Böyle yayýnlar kaldýrýlmalýydý zaten...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kanallarin birkaci geri gelmis

Sayfa 4/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri