Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Hiremco Bass Kanallar ayarlanmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 Hiremco Bass Kanallar ayarlanmıyor

Selamlar arkadaşlar, hiremco boss u 2 ay önce aldım. Aldığım gün kanal araması yapıp kanalları sıraladım, bir sorun olmadan bu haftaya kadar kullandım fakat şu 2,3 gündür kanalların sıralaması değişiyor.
    Ben kanlları ayarlıyorum, cihazı açıp kapayınca kendisi orj şekline döndürüyor.
    Bu özelliğin menülerde bir kapatma ayarı var mı acaba ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı koraytek2007 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selamlar arkadaşlar, hiremco boss u 2 ay önce aldım. Aldığım gün kanal araması yapıp kanalları sıraladım, bir sorun olmadan bu haftaya kadar kullandım fakat şu 2,3 gündür kanalların sıralaması değişiyor.
    Ben kanlları ayarlıyorum, cihazı açıp kapayınca kendisi orj şekline döndürüyor.
    Bu özelliğin menülerde bir kapatma ayarı var mı acaba ?
    hocam şimdi bu cihazı kullanmadım.bu tür durumlarda onu yap bunu yap burdan yazmakla olmaz.en iyisi cihazı fabrika ayarlarına döndür ve sıfırdan cihazın ayarlarını yap.bence en makulu bu..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

menüde türksat oto güncelleme yani tkgs varsa onu kapat. bir daha kanallar değişmez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı harfun Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    menüde türksat oto güncelleme yani tkgs varsa onu kapat. bir daha kanallar değişmez.
    menülerde gezindim aradım fakat yok acaba hangi kısımda yazıyordur ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri