Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Deli oLmak üzereyim ! Frekans Sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    entresan olan alamadığın kanalllar türksatta en yüksek sinyalle yayın yapan kanallar..star,kanald.ntv..
    aynen sıkıntı nedir cözemedim iLginc tartısmaya acık bir sorun aslında yada basit bir sorunun uzamasıda olabilir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çanak anten işinde çözüm hiç ummadığın yerlerden çıkıyor.anten kablosuna takılan konnektör bile sorun oluyor bazen..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çanak anten işinde çözüm hiç ummadığın yerlerden çıkıyor.anten kablosuna takılan konnektör bile sorun oluyor bazen..
    bilmiyorum ne kadar etkiler apartmandaki canak kurulumu cok kötu nerdeyse canaklar bibrbirine değecek kurulum sorunuda var ama 11747 sebeke arama frekansıda aktif değil bende sinyal gelip gidiyor o yuzden aramada yapamıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle televizyonunuza gelen LNB kablosunda başka bir uydu cihazı deneyiniz, sizin televizyonda çıkmayan kanallar çıkıyorsa, televizyonu fabrika ayarına getirip, yeniden uydu araması yapınız. gelişmeleri yazınki sorununuzu halledelim. son olarak beyaz tv'nin sinyal seviyesi kaç? ona bakarmısınız.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle televizyonunuza gelen LNB kablosunda başka bir uydu cihazı deneyiniz, sizin televizyonda çıkmayan kanallar çıkıyorsa, televizyonu fabrika ayarına getirip, yeniden uydu araması yapınız. gelişmeleri yazınki sorununuzu halledelim. son olarak beyaz tv'nin sinyal seviyesi kaç? ona bakarmısınız.
    Tv Vestele Hd kendinden cihazlı Cihaz .. Fabrika ayarlarını 4 - 5 kere geri döndüm Tekrar taratma yaptım 12380 27500 sebeke arama ile ama yinede sorunum cözulmedi Bu cihazda sinyal seviyesi göstermiyor yani Rakamla kanallarda donma kırılma yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Beyefendi televizyon içindeki resiver sağlam ise, kablo LNB Çanak ve dayzek olmak üzere birisinde sorun vardır. ben size bir soru sordum beyaz tv'nin sinyal seviyesi ne kadardır. ona bakamadınızmı?
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşımız H yayınlarda sorun yaşıyor galiba tekli ve çoklu lnb lerde bazen bu sorun yaşanıyor evin içinde cihaza yakın kablo ile cihaz arasına svıç deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı heRqeLe Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sinyal sorunum Yok diqer kanallarda sıkıntı yasamıyorum
    Sinyaller zaten kanaldan kanala değişir diğer kanallarda sinyal problemi yoksa çanak tamamen ayarlı anlamına gelmez hassas ayar gerekli eltr kanalının sinyali % 80-90 larda ise çanak tamamen ayarlı demektir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende diyorumki Bu cihazda sinyal seviyesini gösteriyor yuzde sayısını göstermiyor dedim Beyaz Tv yayını gayet yuksek ve kaliteli

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri