Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
46 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Eutelsat 36A/36B uydusu hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu uyduyu suanda server ile izleyen arkadaslar:

Acaba İRDETO2 şifrelemesi Africa kanalları Supersportlar vs acıkmı acaba bilgi verebilirmisiniz....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baranky Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu uyduyu suanda server ile izleyen arkadaslar:

Acaba İRDETO2 şifrelemesi Africa kanalları Supersportlar vs acıkmı acaba bilgi verebilirmisiniz....
    Türkiye'den bu uydu Tricolor tv ile Ntv PlusHD paketlerini seyredebilirz.Africa paketi Türkiye'den almıyor..alsada serverda açık olduğunu sanmıyorum arkadaşım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkür hocam.forumda bu konuya baktım evet 36A da sıkıntı var..
    beaverss çıkan frekansları yazmış,bu frekans var fakat sinyal kalitesi yazmayınca bu konuyu açtım.
    LNB gelince denicem artık..ATLANTA shop tan şipariş ettim..
    ustam lnb kaç tl aldinız benim antenim 150 yer ist bayrampaşada bu uydudan bu lnb ile kaç tane kanal izlerim serverim var bg den ccam var tşk ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hotbord_34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam lnb kaç tl aldinız benim antenim 150 yer ist bayrampaşada bu uydudan bu lnb ile kaç tane kanal izlerim serverim var bg den ccam var tşk ederim
    slm arkadaşım.bu lnb kargo dahil 41 tl ye aldım.1.50 cm anten ile bu uyduda 450 ye yakın kanal var full alıcanı düşünüyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu lnb yi diger uydulardadan yayın alınabiliyormu sorunsuz şekilde tşk ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hotbord_34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu lnb yi diger uydulardadan yayın alınabiliyormu sorunsuz şekilde tşk ederim
    Eutelsatı36/A yı ararken bu lnb ile türksat uydusunu yakaladım ve görüntü test ettim.bu lnb ile başka uyduda çıktı doğrudur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu uyduyu ayarlamak isteyen arkadaşlar PARABOL çanak anten kullanmanızı tavsiye ederim..OFSET çanakla gece sıfıra kadar düşen sinyal kayıpları PARABOL çanak antenle yaşanmıyor..
    şu anda 120 lik PARABOL antenle ayarladım uyduyu.bazı frekanslara 120 cm yetmesede sıfır çekecek sinyal kaybı yaşanmıyor..

Konu cayna tarafından (09-11-2015 Saat 09:11 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kayseriden kaçlık çanakla alabiliriz arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar anlamadığım normal uydularda sadece polarizasyon h/v olur bunda l/r var onu nasıl ayarlayacağız
    Ehmedé Xane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seyitcan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar anlamadığım normal uydularda sadece polarizasyon h/v olur bunda l/r var onu nasıl ayarlayacağız
    R= (V) VERTİKAL
    L= (H) HORİZANTEL

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri