Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
46 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Eutelsat 36A/36B uydusu hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    R= (V) VERTİKAL
    L= (H) HORİZANTEL
    teşekkürler
    Ehmedé Xane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eutelsatı36/A yı ararken bu lnb ile türksat uydusunu yakaladım ve görüntü test ettim.bu lnb ile başka uyduda çıktı doğrudur.
    hocam bendede atlanta hd box var ve circular lnb ile ankaradan bu uyduyu kurmayı deneyeceğim.uydu bulma cihazıyla sinyal bulmak için circular lnb ilemi sinyal araması yapıcam yoksa universal lnb ilemi?birde son olarak ben ankarada olduğum için 36/a uydusundan sadece yayın alabilirim sanırım.36/a yı ayarlamak için bana frekans söylermisin?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ardafikret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam bendede atlanta hd box var ve circular lnb ile ankaradan bu uyduyu kurmayı deneyeceğim.uydu bulma cihazıyla sinyal bulmak için circular lnb ilemi sinyal araması yapıcam yoksa universal lnb ilemi?birde son olarak ben ankarada olduğum için 36/a uydusundan sadece yayın alabilirim sanırım.36/a yı ayarlamak için bana frekans söylermisin?
    özelden yazdım arkadaşım.kolay gelsin.

bu uyduyuayarlamak için;

150 cm çanak anten tavsiye ederim 120 likte olur fakat gece sinyal düşmeleri oluyor,circular lnb de lnb frekansı üniversal lnb değil 9750/10750 olarak ayarlanmalıdır.
    36/A uydusu için 12207 R(Vertical) 27500 en yüksek sinyal seviyesiidir sakarya için.
    Konu cayna tarafından (05-12-2015 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

özelden yazdım arkadaşım.kolay gelsin.

bu uyduyuayarlamak için;

150 cm çanak anten tavsiye ederim 120 likte olur fakat gece sinyal düşmeleri oluyor,circular lnb de lnb frekansı üniversal lnb değil 9750/10750 olarak ayarlanmalıdır.
    36/A uydusu için 12207 R(Vertical) 27500 en yüksek sinyal seviyesiidir sakarya için.
    teşekkür ederim hocam.bende size özelden cevap yazdım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu dereceye ocak 2016 da yeni uydu atılacak kapsama alanında değişiklik olurmu acaba ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şimşek59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu dereceye ocak 2016 da yeni uydu atılacak kapsama alanında değişiklik olurmu acaba ?
    Putine bağlı :

Kullanıcı Bilgi Menüsü

motorlu çanakta circular lnb kullansak diğer uydulara anten döndüğünde sinyal alınabiliyormu? yoksa circular lnb sadece 36 derece içinmi.
    PHİLİPS 40PFL6606K--NEXT MACHİNA 3D GRİ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erenlerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    motorlu çanakta circular lnb kullansak diğer uydulara anten döndüğünde sinyal alınabiliyormu? yoksa circular lnb sadece 36 derece içinmi.
    Evet arkadaşım circular lnb sadece rus uydusu için diğer uyduları malesef alamazsın..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

antalya için kaçlık canak lazımacaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

antalya/kaş ilçesinden ntv plus ve hd kanallarını,tricolor paketini 36 a paket yayınlarını alabiliyorum

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri