Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: CNBC-E'NİN SATIŞI TAMAM !

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart CNBC-E'NİN SATIŞI TAMAM !

CNBC-E'NİN SATIŞI TAMAM !
    Doğuş Grubuna ait CNBC-e kanalının devirine onay çıktı.

Discovery Medya Hizmetleri
    Rekabet Kurulu tarafından Doğuş Yayın Grubu’na ait haber ve eğlence kanalı CNBC-e`nin Discovery Medya Hizmetleri tarafından devralınması işlemine izin verildi.
    Enformasyon Reklamcılık ve Filmcilik San. ve Tic. A.Ş.’nin (CNBC-e) tam kontrolünün Discovery Medya Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından devralınması işlemine izin verildi.

Rekabet Kurulu'nun konu ile ilgili kararı internet sitesinde yayınlandı.

15 YILDIR YAYINDA

CNBC-e, alım işleminin sonlanmasına kadar yayınına hali hazırdaki ekibi yönetiminde bugünkü şekli ile devam edecek. CNBC-e, Türkiye'de yayınına 16 Ekim 2000 yılında başladı.

DISCOVERY İÇİN TÜRKİYE'DE BİR İLK

Discovery Communications, Doğuş Yayın Grubu'na ait ulusal yayın yapan haber ve eğlence kanalı CNBC-e'yi de satın alarak ilk defa Türkiye'de ulusal yayın sektörüne adım atmış oldu. CNBC-e, alım işleminin sonlanmasına kadar yayınına hali hazırdaki ekibi yönetiminde bugünkü şekli ile devam edecek

HABER3

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu habere sevinemedim.İnşallah yeni yönetim kanalın yayın ve içerik formatını bozmaz...Belkide alkışlayacağımız yeni bir yayın içeriği ile karşılaşacağız..İnşallah ta öyle olur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

discovery şirketi cnbc-e kanalını alınca yayın adını ve yayın akışını değişirmi peki? 2000 yılından beri 15 yıldır yayın yapan kanal tamamen tarihe karışırmı? amerikan dizi kanalı değişerek avrupa belgesel kanalı halinemi geçer?
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri