Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: FİLBOX Sinyal Seviyesi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart FİLBOX Sinyal Seviyesi?

Arkadaşlar daha yeni filbox modül aldım modülü aktifleştirdim ama kanallardaki sinyal seviyesi çok düşük. Antenimin ayarı tam en ince ayarı bile yaptığım halde Sinema tv kanallarının sinyal seviyesi yerlerde sağlıklı yayın alamıyorum. Bu sinyal sizlerde nasıl yazarsanız sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İyi akşamlar üstad,

Öncelikle modülünüz hayırlı olsun, ricanızı görünce kanalı inceledim bende.
    Kalite: %86, donma veya kırılma yok yayında.

Kullandığım LNB 0.3 Db.Acaba LNB'nizin Db değeri nedir Üstad?
    Hayat, Paylaştıkça Güzel!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

11775 V 27500 sinyal: % 81
    11807 V 8000 sinyal:%90

90 lık ofset anten kullanıyorum...
    Konu cayna tarafından (31-10-2015 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar daha yeni filbox modül aldım modülü aktifleştirdim ama kanallardaki sinyal seviyesi çok düşük. Antenimin ayarı tam en ince ayarı bile yaptığım halde Sinema tv kanallarının sinyal seviyesi yerlerde sağlıklı yayın alamıyorum. Bu sinyal sizlerde nasıl yazarsanız sevinirim.
    öncelikle hayırlı olsun ilk aldığım zaman bendede aynı sıkıntı olmuştu müşteri hizmetlerini arayın sinyal ayarı versinler düzelir..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı casbeko Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İyi akşamlar üstad,

Öncelikle modülünüz hayırlı olsun, ricanızı görünce kanalı inceledim bende.
    Kalite: %86, donma veya kırılma yok yayında.

Kullandığım LNB 0.3 Db.Acaba LNB'nizin Db değeri nedir Üstad?
    Bendeki LNB değeride 0.3 Sinyal seviyesini kontrrol ettiğiniz için teşekkür ederim.

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    11775 V 27500 sinyal: % 81
    11807 V 8000 sinyal:%90

90 lık ofset anten kullanıyorum...
    Bu 2 frekansta bende sinyal %90 ama kalite %28 lerde sıkıntı var bende.

Alıntı beaverss Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle hayırlı olsun ilk aldığım zaman bendede aynı sıkıntı olmuştu müşteri hizmetlerini arayın sinyal ayarı versinler düzelir..

Az önce MH aradım Sinema TV kanalındayken ince ayar yapmamı istedi sorunun düzeleceğini belirttiler. Çanak çatıda yarın çıkıp yine bakacam ayarına.

Hepinize teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yayın varken yuzde 100 sinal seviyesi oldugu halde, bazen sinyal tamamen gidiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dost yeni kanallarınız hayırlı olsun!...Yeniyıla girerken Tv yi zenginleştirmek istemişsinz...Bende aynı düşüncedeyim.Sakıncası yoksa modülün ederi ne?..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

N11den modulun bana maliyeti 12 aylik 84tl oldu
    3 kampanyayi combo yapip aldim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kanallar güzel güzelde şu sinyal olayına bir el atsalar on numara olacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar sinyal kalitesi önmeli kalite düşük sinyal seviyesi 80 olur ama kalite düşük olur çatırdı yapar

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri