Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: LG 55LB670 TV Kampanya ve İnceleme !!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

LG 55LB670 TV Kampanya ve İnceleme !!!

Takip eden,soran,yazan arkadaşlar için özellikle rakam konusunda güzel fırsatlar olduğu vakit sizlere aktarmaya çalışacağız.Bugün kalabalık olduğundan rahat çekim yapılamadı ama fırsatları sizlere aktarma bakımından yararlı bir çalışma olduğu kannatşndeyim.Yine LG nin bir modelinde indirim fırsatı sunulmuş tüketicilere.Tv almak isteyen arkadaşlar için iyi bir alternatif olabilir.

[YOUTUBE]EM3A4nCGHMc[/YOUTUBE]

Teknik Özellikler

55" (140cm)

1920*1080

3D

Smart Tv

3 HDMI

3 USB

Dahili Uydu Alıcı

700HZ

Webos

Triple XD Engine Smart Ses Modu

Tru-Color Generator

Bilgisayar veya Akıllı Telefonunuzdan Hızlı Dosya Transferi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bilgideposu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Takip eden,soran,yazan arkadaşlar için özellikle rakam konusunda güzel fırsatlar olduğu vakit sizlere aktarmaya çalışacağız.Bugün kalabalık olduğundan rahat çekim yapılamadı ama fırsatları sizlere aktarma bakımından yararlı bir çalışma olduğu kannatşndeyim.Yine LG nin bir modelinde indirim fırsatı sunulmuş tüketicilere.Tv almak isteyen arkadaşlar için iyi bir alternatif olabilir.

[YOUTUBE]EM3A4nCGHMc[/YOUTUBE]

Teknik Özellikler

55" (140cm)

1920*1080

3D

Smart Tv

3 HDMI

3 USB

Dahili Uydu Alıcı

700HZ

Webos

Triple XD Engine Smart Ses Modu

Tru-Color Generator

Bilgisayar veya Akıllı Telefonunuzdan Hızlı Dosya Transferi
    yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum memnunum mkvod uygulaması güzel çalışıyor fakat ip tv si para yatırmadan aktif olmuyor ve sadece kendi yüklediğini seyredebiliyorsun 3d si iyi gözlükler yormuyor mkiptv si var fakat ne kadar uğraştıysamda yükleme yapıp açamadım ss iptv uygulaması var onuda çalıştıramadım 1 yıl evvel 3.250 tl ye aldıydım yalnız bir kötülügü dahili uydu alıcısı hiç iyideğil kanal geçişleri çok ağır ve kanal silme olayı yok sürekli depoluyor .onun için ben iptal edip hariçi uydu cihazı ile çalıştırıyorum ve daha hızlı LG storesinde ücretsiz çokca uygulama ve oyunlar var ayrıca liğ tv maçlarını anında satın alıp internet üzerinden seyretme olanağı var.
    Konu kayserli tarafından (12-11-2015 Saat 19:14 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende 107 ekranı var görüntü kalitesi süper

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri