Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: HepsiDijital.com İndirim Çekleri!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 03 HepsiDijital.com İndirim Çekleri!

Merhaba Arkadaşlar,

Geçen hafta HepsiDijital'den cihaz almıştım.30.11.2015'e kadar geçerli, Toplam 50 TL'lik ayrı ayrı hediye çeki verdiler.

Bende şuan için belirtilen tarihe kadar HepsiDijital'den ürün almayı düşünmüyorum.Bu sebepten dolayı forumda ihtiyacı olan arkadaşlarımıza vermek istiyorum.

Çekler:

15 TL + 10 TL + 10 TL + 5 TL + 5 TL + 5 TL Şeklindedir.Her isteyen arkadaşıma ücretsiz olarak bir adet vereceğim.

Not: Gerçekten ihtiyacı olan arkadaşımız isteğini konu altına belirtirse PM ile göndereceğim.

Not: 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

İyi Forumlar
    Hayat, Paylaştıkça Güzel!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı casbeko Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba Arkadaşlar,

Geçen hafta HepsiDijital'den cihaz almıştım.30.11.2015'e kadar geçerli, Toplam 50 TL'lik ayrı ayrı hediye çeki verdiler.

Bende şuan için belirtilen tarihe kadar HepsiDijital'den ürün almayı düşünmüyorum.Bu sebepten dolayı forumda ihtiyacı olan arkadaşlarımıza vermek istiyorum.

Çekler:

15 TL + 10 TL + 10 TL + 5 TL + 5 TL + 5 TL Şeklindedir.Her isteyen arkadaşıma ücretsiz olarak bir adet vereceğim.

Not: Gerçekten ihtiyacı olan arkadaşımız isteğini konu altına belirtirse PM ile göndereceğim.

Not: 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

İyi Forumlar
    merhaba ben bu siteden devamlı alış veriş yaparım madem kullanmayacaksan ben alabilirim teşekkürler k.g.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New41

Alıntı beaverss Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba ben bu siteden devamlı alış veriş yaparım madem kullanmayacaksan ben alabilirim teşekkürler k.g.
    15 TL İndirim Çeki PM İle İletilmiştir, İyi Akşamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam bende alabilirmiyim selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam kardeşim valla bu teklifi bende herkes gibi geri çevirmem ;)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New41

Alıntı kaankar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam bende alabilirmiyim selamlar
    10 TL İndirim Çeki PM İle İletilmiştir.

İyi Forumlar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New41

Alıntı caonkaer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam kardeşim valla bu teklifi bende herkes gibi geri çevirmem ;)
    10 TL İndirim Çeki PM İle İletilmiştir.

İyi Forumlar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı beaverss Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhabalar,

Başka istek olmadığı için, çeklerin süresi bitmeden Son 5+5+5 toplam 15 TL'lik çekler de, bu siteden sık sık alış-veriş yaptığı için @beaverss arkadaşımıza iletilmiştir.

Başka çek kalmamıştır, Lütfen istekte bulunmayınız.

İyi Forumlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı casbeko Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhabalar,

Başka istek olmadığı için, çeklerin süresi bitmeden Son 5+5+5 toplam 15 TL'lik çekler de, bu siteden sık sık alış-veriş yaptığı için @beaverss arkadaşımıza iletilmiştir.

Başka çek kalmamıştır, Lütfen istekte bulunmayınız.

İyi Forumlar.

Forum için çok teşekkürler...Çekler paylaşıldığına göre konu kapanmıştır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri