Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Windows 10 sayfa içinde sürekli yenileme yapýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Windows 10 sayfa içinde sürekli yenileme yapýyor.

Ýyi akþamlar arkadaþlar ya ben win 8.1 pro kullanýyordum. win 10'a geçiþ yaptým yalnýz klasörlerin için oluþan bir sorunum var, bunu herhangi bir ayarla düzeltme imkaným varmý. sorun þu bende mesela müzik olarak bir sürü klasör bulunmaktadýr, ve alfebetik olarak yavaþ yavaþ sayfayý yukarýya doðru kaldýrýp klasör isimlerini kontrol ederken, içinde bulunduðum klasör kendi kendine yenileme yapýyor, tabii sonuçta a harfine yani en yukarýya geri dönüyor, sürekle sayfa yenilemesini kapatma imkanýmýz varmý teþekkürler.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon2

Merhaba,

Windows 10'da sizin gibi sorun yaþayan bir arkadaþ için öneride bulunan ilgili kiþinin yardýmlarýný incelemiþtim, sizinle de paylaþmak isterim.

Ekte ki dosyada sorunun düzelmesi için .reg(kayýt girdileri) dosyasý var.Dosyayý açtýðýnýzda Kayýt girdileri eklensin mi sorusuna evet deyiniz.

Umarým sorununuz çözüme kavuþur.
    Ýyi Forumlar
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar
    Hayat, Paylaþtýkça Güzel!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþým maalesef olmadý ya bilgisayarý kapa açtým, eski haline geldi, sebebi nedir bilmiyorum. ama bilgisayarýmdada deep frezee yok bilgin olsun.
    Konu aliharbiye tarafýndan (13-11-2015 Saat 15:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþým maalesef olmadý ya bilgisayarý kapa açtým, eski haline geldi, sebebi nedir bilmiyorum. ama bilgisayarýmdada deep frezee yok bilgin olsun.
    Anladým, o zaman dediðiniz gibi Win 8.1'den, Win 10'a yükseltme yaparken oluþan bir sorun olabilir.Büyük ihtimal anakart ayarlarý ile ilgilidir.

Önerim ise Bios'a reset atmanýz olacaktýr.Bu iþlem için, tecrübeniz yoksa PC Uzmanlarýndan yardým alabilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tamam onuda deneyim bios'a reset atacam deniyecem sonra size neticeyi yazarým. teþekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    tamam onuda deneyim bios'a reset atacam deniyecem sonra size neticeyi yazarým. teþekkür ederim.
    Umarým çözüme kavuþursunuz,
    Kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sýfýrdan w10 kurulum yapmama raðmen bendede bu sorun oluyordu.
    halen oluyor bazý sayfalarda.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben bilgisayara bugün format attým þimdilik düzeldi böyle bir sorun kalmadý. ama tonla güncelleþtirme yaptým. etkinleþtirme hariç. netten indirdiðim win 10 dvd'si maalesef beþ para etmez içinde hiç bir þey yok. direkt x vs vs. neyseki bitirdim.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iþime yaradý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ayný hatayý bende alýyrum x kutucuðuna kadar doluyo dolmasýna çeyrek kutucuk kala x in olduðu kutu öyle kalýyo ilerlemiyo yardým pls +++

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri