Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Vu+ Duo Wifi tanımlama

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vu+ Duo Wifi tanımlama

arkadaşlar, Vu+ Duo cihazıma wifi tanımlamak istiyorum. bunun için hangi imaj yüklü olmalıdır? ayrıca bu işlemi nasıl yapabilirim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Marek16 merhaba!..Vuplus cihazlarda hangi imajeyi kullanıyorsan Menü>Eklentiler bölümünde aradığın her şeyi bulabilirsin.Senin aradığın eklentiler şunlar: 1)Wireless Access Point. 2) WirelessLan(Kablosuz Ağ Arayüzü)Bu iki eklentiyi indirip kurduktan sonra uygun kablosuz USB wifi stick bağlaman gerekir.Kolay gelsin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Marek16 merhaba!..Vuplus cihazlarda hangi imajeyi kullanıyorsan Menü>Eklentiler bölümünde aradığın her şeyi bulabilirsin.Senin aradığın eklentiler şunlar: 1)Wireless Access Point. 2) WirelessLan(Kablosuz Ağ Arayüzü)Bu iki eklentiyi indirip kurduktan sonra uygun kablosuz USB wifi stick bağlaman gerekir.Kolay gelsin..
    methaba reselturk, saydığın 2 eklenti her image'da mevcut mudur? yoksa bana bunun için tavsiye edeceğin bir image sürümü var mıdır? teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Marek16 dost,bütün imajelerde olduğu kanısındayım.Ama ben en çok VTI imajeleri kullanmıştım bunda var.Ben iki yıl hep bu imajeyi kullandım,üstelikte wifi adaptörle.Cihazla birlikte DİKEY elektronikten almıştım.Şimdi kablolu kullandığım için bir arayış içinde olmadım.Ama E2 olupta wifi bağlantısız olmaz diye düşünüyorum.Kolaylıklar diliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Marek16 dost,bütün imajelerde olduğu kanısındayım.Ama ben en çok VTI imajeleri kullanmıştım bunda var.Ben iki yıl hep bu imajeyi kullandım,üstelikte wifi adaptörle.Cihazla birlikte DİKEY elektronikten almıştım.Şimdi kablolu kullandığım için bir arayış içinde olmadım.Ama E2 olupta wifi bağlantısız olmaz diye düşünüyorum.Kolaylıklar diliyorum.
    merhaba rselturk, cevabın için teşekkür ediyorum. ben 5-6 yıl önce Dikey İletişimden Vu+ Duo almıştım. o zamanlar daha çok yeniydi cihaz ve pek bileni yoktu. 3 yıldır cihazla hiç ilgilenmedim ve tüm bildiklerimi unuttum. şimdi lazım oldu tekrar bir irdeleme merakı tuttu beni.

elimde netis usb wifi var acaba bu işimi görür mü? ya da sizin de tavsiye edeceğiniz (daha önce kullanıdığınız) herhangi bir usb wifi var mı? teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri