Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: pc acýlýtken f1 basmadan acýlmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart pc acýlýtken f1 basmadan acýlmýyor

arkadaþlar yeni oldu pc acýlýrken yazý cýkýyor f1 basýnca acýlýyor cýkan yazýyý buraya yazýyorum umarým bilgili arkadaþlarýn yardýmý olur yazý þöyle
    version 2.11 1210 copyright.c2011 amartcan megatreads.ýnc. press del to enter setup f7 to boot menü primary master st3500418as smart status bad backup and replace press f1 to resume yazýyor f1 basýnca acýlýyor direk neden acýkmýyor biosu bayagý kurcakadým sorun düzelmedi biostan anlarým 1 tek bios pili kaldý sorun onda ola bilirmi saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn Bios sorunu

Alýntý guvenay1966 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar yeni oldu pc acýlýrken yazý cýkýyor f1 basýnca acýlýyor cýkan yazýyý buraya yazýyorum umarým bilgili arkadaþlarýn yardýmý olur yazý þöyle
    version 2.11 1210 copyright.c2011 amartcan megatreads.ýnc. press del to enter setup f7 to boot menü primary master st3500418as smart status bad backup and replace press f1 to resume yazýyor f1 basýnca acýlýyor direk neden acýkmýyor biosu bayagý kurcakadým sorun düzelmedi biostan anlarým 1 tek bios pili kaldý sorun onda ola bilirmi saygýlar

bios pili degisdir ve tahrini doru ver bide bios update yapardim senin yerinde olsam senden backup yapmani istiyor system saygilar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri