Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Yeni Belgesel Hd Kanallar Yayında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Yeni Belgesel Hd Kanallar Yayında

Arkadaşlar yeni Hd kanallar powervu şifreleme sisteminde Türkçe dil seçeneğiyle Astra 4a uydusunda yayında frekans 12322 V 27500 cihaz next machina
    Discovery HD
    Anmal Planet HD
    Science HD

Konu Editor tarafından (01-12-2015 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Siriusa turk kanalların gelmesi çok iyi ayrıca samanyolun güçlü frekanstan buradan bir frekans satın alması lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Baldemir hocam powervu şifreli kanalları seyrederken cccam kullanılamıyor diye biliyorum.hem cccam ve powervu yla beraber çalışan bir cihaz mevcutmu bilgin varmı varsa niyeti bozup alıcam yeni bir cihaz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Baldemir hocam powervu şifreli kanalları seyrederken cccam kullanılamıyor diye biliyorum.hem cccam ve powervu yla beraber çalışan bir cihaz varmı bilgin varmı varsa niyeti bozup alıcam yeni bir cihaz..
    Baldemir ustanın seyretmedigi uydu neredeyse yok yok ikisini bırak 30 lu şifreleme sistemi bile çalıştırır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Baldemir hocam powervu şifreli kanalları seyrederken cccam kullanılamıyor diye biliyorum.hem cccam ve powervu yla beraber çalışan bir cihaz mevcutmu bilgin varmı varsa niyeti bozup alıcam yeni bir cihaz..

Powervu açıkken cccam otomatik olarak devre dışı kalıyor ama yeni yazılımda sanırsam bunun için bir çalışma var next'e...
    Sonuçta en azından kapa aç yaparak powervuyu izleyebiliyoruz
    Konu Baldemir tarafından (01-12-2015 Saat 20:19 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam üstadım. bu sistemi dreambox800se cihazlarda nasıl izleriz baya araştırdım fakat içinden çıkamadım bir kolayı varsa yardımcı olursanır sevinirim. saygılar.(cihazda CCCAM server var.)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sahin_42 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam üstadım. bu sistemi dreambox800se cihazlarda nasıl izleriz baya araştırdım fakat içinden çıkamadım bir kolayı varsa yardımcı olursanır sevinirim. saygılar.(cihazda CCCAM server var.)
    POWER VU şifreleme sisteminin desteklemesi lazım cccam serverlarda su an için acmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    POWER VU şifreleme sisteminin desteklemesi lazım cccam serverlarda su an için acmıyor

Evet Editör üstadımızın dediği gibi powervu desteklemisi gerek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgilendirme icin saolun arkadaslarda 18500t plus ful hd var buna bir calisma varmi bedava sorver gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri