Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: ARÇELÝK AS 520 DCI cihazda CI Modül kullanýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ARÇELÝK AS 520 DCI cihazda CI Modül kullanýmý

merhabalar forum üye arkadaþlarým ben bi konu hakkýnda sizlere danýþmak istedim.Elimde kullandýðým ARÇELÝK AS 520 DCI uydu alýcým var.2004 yýlýnda almýþtým halada kullanýyorum Diðer Televizyonum da bu uydu alýcýsýna CI modül alsam kullanamabilirmiyim çalýþýr mý çok kiþiye sordum bilmiyorum çalýþýr belki diyenler oldu.Uydu ve yeni sistemlerle yakýndan takip ediyorum her zaman yaklaþýk 10 yýldýr bir hobim var sizlere sormak istedim modül ve kart almayý düþünüyorum.YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM ARKADAÞLAR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ayný marka model cihazdan elimde var þuan kullanmýyorum fakat hiç modül giriþini kullanmadým. Arçelik bir markaysa modül ve kartýn çalýþmasý lazým..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cayna forum arkadaþým aynýsýndan bende de var bu uydunun bende çalýþr diye düþünüyorum ama þüpheye düþüyorum peki kart ve modül þifre güncellenmesi hakknda bilginiz var mý nasýl güncellenecek onlar benim ikamet ettðim yer ufak biraz ilçede kalýyorum BÝLECÝK-OSMANELÝ ilçesinde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu forum sayfasýný yakýndan takip eden biriyim uzun zamandýr.Eksik olmasýn arkadaþlar ellerinden geldikçe ilgilenmeye çalýþýyolar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý lefkeli303 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cayna forum arkadaþým aynýsýndan bende de var bu uydunun bende çalýþr diye düþünüyorum ama þüpheye düþüyorum peki kart ve modül þifre güncellenmesi hakknda bilginiz var mý nasýl güncellenecek onlar benim ikamet ettðim yer ufak biraz ilçede kalýyorum BÝLECÝK-OSMANELÝ ilçesinde
    benim bu cihazý evde ailem kullandý þimdi boþta.benim kullandýðým cihazlar her zaman serverli cihazlar oldu.yasal modül kullanýcaksan cihazda çalýþtýktan sonra sýkýntý olmaz güncelleme gibi þeylerle uðraþmazsýn.
    zaten arkadaþým eskiden kaçak yayýnlarý izlemek için modülcam kullanýrdýk.artýk bununda modülünde devri bitti yani.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Anladým arkadaþým eskiden basitti çoðu þey þifeli yayýn izleme falan kartýn þifrelerini yeniliyorlardý belli bir süre ama þimdi basit þifreleme sistemi açmýyor yabancý maç belgesel kanallarýný

Kullanýcý Bilgi Menüsü

keþke þimdide izleyenbilsem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý lefkeli303 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    keþke þimdide izleyenbilsem
    Eskisi gibi deðil modul ve kart alsan birþey izleyemezsin emu sistemi yok gibi birþey filbox vs alacaksan cý filboxa sorman lazým arcelik cihazlarda filbix vs destekliyormu die

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Haklýsýnýz filbox yayýnlarý için Hd cihaz almam gerekebilir.Elimde cihaz Hd deðil 520 DCI emu yazýlýmý CCAM gibi yazýlým atýlmýyor sanýrým öyle biliyorum ama net bir bilgim yok ama bilen forum arkadaþlarý var mý bilgi verecek saygýlar....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Haklýsýnýz filbox yayýnlarý için Hd cihaz almam gerekebilir.Elimde cihaz Hd deðil 520 DCI emu yazýlýmý CCAM gibi yazýlým atýlmýyor sanýrým öyle biliyorum ama net bir bilgim yok ama bilen forum arkadaþlarý var mý bilgi verecek saygýlar....
    Atýlmýyor siz cihazý deðiþtirin artýk

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri