Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: zapper yeni yazýlým yeni yýlda gelirmi?...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...schaublorenz plazma televizyon ve hiremco zapper hd plus receiver üzerinden v-22 yazýlýmýyla astra uydu yayýnlarýný ve world iptv yayýnlarýný seyrederim...makinamýn hediyesi yýllýk free share sürem bittiði için þifreli paketler kapandý yeniden aktifleþtirmek için internette bulduðum ikiþer günlük free share cccam þifreleriyle baðlanmaya çalýþýyorum fakat ekranda connecting yazýyor paketlerin açýlýþý için ekranda connected yazýþý þartmýþ peki çözüm nedir?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hiremco zapper hd plusa filezilla ile baðlanýrken kullanýcý adý ve pasword soruyor, bilen varmýdýr arkadaþlar?
    birde ikinci bir server eklediðimizde server connetting yazýyor öyle kalýyor. çözüm nedir.?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

V 22 yükle free server aktifleþtir. Connecting yazýnca kapat aç connected oluyor ve free server çalýþýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hiremco zapper hd pls v22 yükledim. server yine connecting de kalýyor kapatýp açtým düzelmedi.
    birde bu free serverde c: line satýrýný nasýl görebiliriz? yedeklemek için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...yardým edin internetteki 1-2 günlük free serverleri hiremcoya nasýl baþarýyla yükleriz yani bilgileri girerken hep paylaþým connectingte kalýyor yani sürekli hata veriyor þifreli paketleri yeniden izlemek amacýndayým üzgünüm...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

daha cihazý alalý bir ay oldu, ayný problem bende de var. yeni server eklediðimizde connecting te kalýyor. free serverde v22 ile birlikte gitti,oda connecting yazýyor. ne biçim bir cihaz aldýðýma piþman oldum. dreamboxsun gözünü seveyim her þey sefffaf. bunda ne oldugu belli deðil. madem bunucihazý serverile birlikte parasýyla satýyorsunuz, hakkýný da verin!...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaslar cihazda rs232 yeri varmi
    Varsa bu cihazi farkli bir modele donusturebilirim
    Bana donus yapin sizlere yardimci olurum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hd plus da rs 232 Yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hadi ya olsaydi bunlar gx islemcili ayni donanimi
    Kullanan birsuru cihaz var gene inceleyelim
    Elimde cihaz olsa usb mod yapardim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar...cihazda youtube çalýþmýyor free server connecting hata veriyor bu iki sorunun yeni yazýlýmla acilen çözülmesi gerek kime müracaðat ederiz?...

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri