Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: botech BC 8001 HD cihazda free verilen Gshare sorunu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart botech BC 8001 HD cihazda free verilen Gshare sorunu?

Merhabalar, botech BC 8001 HD uydu alicisini aralik 2015 te satin aldim, cihazla beraber verilen 6 aylik free server oldugu soylendi fakat dun itibariyle soyle bi uyari aliyorum gshare de ; IKS basic package was expired, you can contact your local dealer to renew the service. Alttaki tarihte expired (2015-12-06~~2015-12-06) botech musteri hizmetleri sucu aldigim yere atiyor aldigim yer sorun botech kaynakli diyor. Bilen birisi yardimci olabilir mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forumun bu kismi terkedilmis kasaba gibi..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pro1907 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Forumun bu kismi terkedilmis kasaba gibi..
    Herkese bu cihazdan yok g sharenın tarihi bitmiş verilen uyarıda bu görukuyor yapacak biz kaynaklı birşey yokm bu gshare nın uzatması falan olmuyormu sormadınızmı firmaya ayrıca konu başlıgı acarken sadece cihaz ismi yazıp bırakırsınız sorunuz muallakta kalır ben uygun olarak tekrar düzelttim ok arkadaşlar varsa kullanan yardımcı olurlar
    Konu Editor tarafından (07-01-2016 Saat 02:35 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bugun tekrardan iletisime gectim firma ile, yurtdisi kaynakli bir sorun oldugunu duzeltilmeye calisildigini bi kac gune calisir hal gelecegini soylediler, cunku aralikta aldigim cihazin sure olarak aralikda bitmis gosteriyor ama aralikda gayet guzel kullandim, tarihlerde sorun var. Bakalim beklemekten baska care yok. Mesajimi en azindan birisinin gormesi guzel :=) sanirim hata ettim bu markayi almakla, saticinin isguzarligi isimi gorecegini soylemisti..
    Konu pro1907 tarafından (07-01-2016 Saat 04:30 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Halen kapali halen bir gelisme yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pro1907 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Halen kapali halen bir gelisme yok
    free serverlarda böyle durumlar olabiliyor beklemede kalınız hocam.bendede atlanta smart box var freeshare ondada var tam stabil değil 1 gun düzgün 3 gun çalışmıyor malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nerdeyse 3 hafta olacak gshare hala yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cccam çalıştırıyorsa ücretli server alabilirsiniz..gshare belki gelir belki gelmez bence boş geçirmeyin günleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ccam almasina alinir da benim takildigim nokta cihazi satarken 6 ay ucretsiz server diye satiyorlar, 3 haftasi heba oldu bile. ben next almaya gittiydim bana onerilen botech. Keske next alsaydim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri