Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Windows 10 sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 Windows 10 sorunu

selam arkadaşlar
    günlük basit işler için dizüstü aldım.win 8.1 yüklü iken ücretsiz win 10 yükseltme vardı yükselttim.Fakat son altı günde iki defa alttaki araç çubuklarında donma-tıklanamama,başlatın yerine gelen windows penceresine tıklanamama veya tıklansa da açılmama sorunu ile karşılaştım.sistem geri yükleme ile düzeliyor fakat açıkçası bu da tam çözüm olmuyor.Çünkü geri yükleme seçiminden sonra bilgisayar uzun süre yüklemeye çalışıyor (20 dk kadar) kapatıp açtıktan sonra sistem geri yükleme tam olarak yapılamadı hatası veriyor.ama tüm fonksiyonlar geri gelmiş oluyor.
    Bu hatayı alan veya karşılaşan var mı?
    Yardımlarınızı bekliyorum
    not :orjinal windows 10,orjinal diğer programlar,orjinal satın aldığım avast virüs programı ,glory utilities vb.yüklü.orjinal olmayan sadece winrar var o da şimdilik .win 8.1 yüklü iken böyle hata almadım.Win 10 geçtikten sonra başladı.Zaten iki iki haftalık bilgisayar .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yeni yuklemen lazimsin herseyi system dogru calismas

Alıntı drecco Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam arkadaşlar
    günlük basit işler için dizüstü aldım.win 8.1 yüklü iken ücretsiz win 10 yükseltme vardı yükselttim.Fakat son altı günde iki defa alttaki araç çubuklarında donma-tıklanamama,başlatın yerine gelen windows penceresine tıklanamama veya tıklansa da açılmama sorunu ile karşılaştım.sistem geri yükleme ile düzeliyor fakat açıkçası bu da tam çözüm olmuyor.Çünkü geri yükleme seçiminden sonra bilgisayar uzun süre yüklemeye çalışıyor (20 dk kadar) kapatıp açtıktan sonra sistem geri yükleme tam olarak yapılamadı hatası veriyor.ama tüm fonksiyonlar geri gelmiş oluyor.
    Bu hatayı alan veya karşılaşan var mı?
    Yardımlarınızı bekliyorum
    not :orjinal windows 10,orjinal diğer programlar,orjinal satın aldığım avast virüs programı ,glory utilities vb.yüklü.orjinal olmayan sadece winrar var o da şimdilik .win 8.1 yüklü iken böyle hata almadım.Win 10 geçtikten sonra başladı.Zaten iki iki haftalık bilgisayar .
    eyer system backup yapsaydin guzel olurdu simdik herseyi yeniden yukle bence system dogru calismas bilgilerine

Üç tür, Windows 10. sabitlenmesi için var

* Sistem görüntü yedekleme ayrıca Sistem Görüntü veya basitçe Görüntü çağırdı. İşte tüm bilgiler, veriler ve veri yapısı kaydedilir dahil. Boot sektör. Sistem bölümünün 1 kopya: Bu 1'dir.

Sabit disk bir kez başarısız ya da bir virüs zorlamaktadır Bu güvence durumuna, Windows 10 getirmek için gereklidir.

* Yedekleme gibi Yedekleme gibi, veri yedekleme anlamına gelir Görüntüler, müzik ya da önemli belgeler.

Bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı zaman * Sistem geri yükleme noktası, davanın durumunda Windows 10 mağaza çok önemli bilgiler yine bu noktaya sistemi sıfırlamak için muktedir.

İlginç bir sistem sürücüleri el veya Windows manuel güncelleştirmeleri yüklemeden önce Geri Yükleme noktası oluşturmak için nasıl.

Sistem geri yükleme noktası bir görüntü ile karıştırılmamalıdır değildir. Sadece birkaç yüz MB bilgi saklanır çünkü.

Windows 10 kendisi (Reset) ******* (Yenile) ya da geri henüz. Tüm onarım başarısız olursa bu sadece kullanılmalıdır. Bkz:

Windows 10 inplace yükseltme ve diğer birçok varyantları dism ile kurtarma Tamir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

MediaCreationToolx64 veya 32 si küçük bir şey bu indir bu bilgisayarı yükselt de saklanacakları soracak hiç bir şey saklama sıfırdan kuracak lisans sorunundan korkma aynı lisansla lisanlanacak tertemiz bir sistem kuracak yarım saatini alır bilgisayarın uçacak avas felan kurma kendi defenderi yeteli bir antidir diyerlerini orjinal felan far etmez kur ..

saygı sevgi selametle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben Win 10 Lisans anahtarını satın aldıktan sonra bilgisayarın kendi içindeki Win 8.1 i komple sildim. Windows 10 baştan temiz bir şekilde kurdum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım şuan. Oyunlarda bile mükemmel çalışıyor memnunum ben.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben Win 10 Lisans anahtarını satın aldıktan sonra bilgisayarın kendi içindeki Win 8.1 i komple sildim. Windows 10 baştan temiz bir şekilde kurdum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım şuan. Oyunlarda bile mükemmel çalışıyor memnunum ben.
    Selam
    win 8.1 i nasıl sildiniz ve win 10 nu nasıl tekrar yüklediniz?
    zahmet olmazsa yazabilir misiniz hangi aşamaları yapacağımı.Bu konu da biraz cahilim açıkçası.ya da önce dalar arkadaşın dediği programı mı deneyeyim?
    Teşekkürler
    Konu drecco tarafından (17-01-2016 Saat 13:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: ek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı dalar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    MediaCreationToolx64 veya 32 si küçük bir şey bu indir bu bilgisayarı yükselt de saklanacakları soracak hiç bir şey saklama sıfırdan kuracak lisans sorunundan korkma aynı lisansla lisanlanacak tertemiz bir sistem kuracak yarım saatini alır bilgisayarın uçacak avas felan kurma kendi defenderi yeteli bir antidir diyerlerini orjinal felan far etmez kur ..

saygı sevgi selametle
    Sevgili dalar
    satın aldığımda içinde 8.1 yüklü idi yükseltmeyi bedava verdiler ve 10 a yükselttim.Bahsettiğiniz programa internetten baktım 3 gb. gibi bişiyler yazıyor ve de tam anlamadım açıkçası.Bu program ne yapıyor sıfırdan 8.1 üstüne 10 a tekrar yükseltme mi yapıyor?
    eğer öyle ise şu an bilgisayarda ayarlar kısmında windowsu yeniden yükle seçeneği var(kurtarma kısmında) hatta saklanacak dosyaları seçme falan da var için de.Bunlar aynı işlev mi eğer öyle ise sizce ayarlar kısmından yeniden yüklemek sıkıntıyı çözer mi?
    XXman üstad bundan mı bahsetti acaba
    Teşekkürler
    Not:Azz önce bir kaç arkadaşı aradım.8.1 den 10 yükselten çoğu kişi de bahsettiğim sorunlar olmuş ve hala devam ediyor.Galiba bir kaç kişinin aynı anda sorununu çözmüş olacağız.
    Tekrar ilginize teşekkürler arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı drecco Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam
    win 8.1 i nasıl sildiniz ve win 10 nu nasıl tekrar yüklediniz?
    zahmet olmazsa yazabilir misiniz hangi aşamaları yapacağımı.Bu konu da biraz cahilim açıkçası.ya da önce dalar arkadaşın dediği programı mı deneyeyim?
    Teşekkürler
    Öncelikle Windows 10 Pro 64 Bit işletim sisteminin lisans anahtarını Gittigidiyor üzerinden satın aldım.

Sonra Microsoft'un sitesinden Windows 10 Pro 64 Bit işletim sistemini 4 GB lık Flash Belleğime indirdim.

Ardından bilgisayara format atmak için biostan boot seçeneğini flash belleğe ayarladıktan sonra Windows 10 kurulum ekranına geldim. Sonra kurulum yapacağımız disk ekranı geliyor oradaki bütün bölmleri sildikten sonra bilgisayarın içinde gelen Windows 8.1 siliniyor ve esas Windows 10'u temiz bir şekilde yükledim. Satın aldığım lisans anahtarını girip Windows 10'u aktivasyonunu yaptıktan sonra işlem tamamlandı. Şimdi hiçbir sıkıntı yok bilgisayar canavar gibi çalışıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Öncelikle Windows 10 Pro 64 Bit işletim sisteminin lisans anahtarını Gittigidiyor üzerinden satın aldım.

Sonra Microsoft'un sitesinden Windows 10 Pro 64 Bit işletim sistemini 4 GB lık Flash Belleğime indirdim.

Ardından bilgisayara format atmak için biostan boot seçeneğini flash belleğe ayarladıktan sonra Windows 10 kurulum ekranına geldim. Sonra kurulum yapacağımız disk ekranı geliyor oradaki bütün bölmleri sildikten sonra bilgisayarın içinde gelen Windows 8.1 siliniyor ve esas Windows 10'u temiz bir şekilde yükledim. Satın aldığım lisans anahtarını girip Windows 10'u aktivasyonunu yaptıktan sonra işlem tamamlandı. Şimdi hiçbir sıkıntı yok bilgisayar canavar gibi çalışıyor.
    Selam
    Anladım üstad.
    Bendeki biraz farklı bir durum.Win 10 a yükseltme ücretsiz verildi.
    Dizüstünü aldıktan sonra güncelleme kısmında bu ürün ücretsiz win 10 a yükseltebilirsiniz seçeneği vardı öyle yükselttim hatta şu an tekrar win 8.1 e dönme seçeneği var( geri dönüş bir ay için süre tanınmış 15 gün kaldı)
    Üstad sizce:
    Ayarlar kısmında kurtar menüsü var orada windowsu tekrar yükle ve saklanacak dosyaları seçme sekmesi var.Bir çözüm olabilir mi ne dersiniz?
    Teşekkürler
    Selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam
    Anladım üstad.
    Bendeki biraz farklı bir durum.Win 10 a yükseltme ücretsiz verildi.
    Dizüstünü aldıktan sonra güncelleme kısmında bu ürün ücretsiz win 10 a yükseltebilirsiniz seçeneği vardı öyle yükselttim hatta şu an tekrar win 8.1 e dönme seçeneği var( geri dönüş bir ay için süre tanınmış 15 gün kaldı)
    Üstad sizce:
    Ayarlar kısmında kurtar menüsü var orada windowsu tekrar yükle ve saklanacak dosyaları seçme sekmesi var.Bir çözüm olabilir mi ne dersiniz?
    Teşekkürler
    Selamlar
    Bendeki de aynıydı ücretsiz yükseltme ama 1 yıl ile sınırlıydı ben komple lisans almıştım sınırsız kullanmak için. En son dediğiniz seçeneği deneyin düzelir belki.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bendeki de aynıydı ücretsiz yükseltme ama 1 yıl ile sınırlıydı ben komple lisans almıştım sınırsız kullanmak için. En son dediğiniz seçeneği deneyin düzelir belki.
    Bugün windows tekrar yükleyeceğim olmazsa dediğiniz çok mantıklı.full lisans alıp sıfırdan kurmak.
    Teşekkürler

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri