Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Atlanta Smart Box (G3) CCAM SORUNU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Crashs Atlanta Smart Box (G3) CCAM SORUNU

arkadaslar bende bağlantı connet olarak gozukuyor ama server kanalları acılmıyor wifi ile bağlanıyorum ıp tvde sorun yok ama ccamda dediğim gibi server bağlantısı sabit ama serverla acılan kanallarda takılma oluyor daha önce böyle bir sorun yoktu bu konuda yardımcı olabilecek arkadaslar varmı????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende Atlanta Smart G4 var Supersat serveri ile sıkıntı yok. Aynen sizin gibi internet bağlantısını wifi üzerinden veriyorum cihaza.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sonunda bende olayı hallettim server aldım supersat serverı alacaktım ama gerek kalmadı arkadasım almanyada bir ccam server almıs benim adıma birde bende 2tane recever olduğundan atlamalı geciş yapıyorum normal recever dönerli çanağa bağlı onunla azerbeycan uydusunda tut thor uydusuna kadar uydular izleyebiliyorum ilginize tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hexo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sonunda bende olayı hallettim server aldım supersat serverı alacaktım ama gerek kalmadı arkadasım almanyada bir ccam server almıs benim adıma birde bende 2tane recever olduğundan atlamalı geciş yapıyorum normal recever dönerli çanağa bağlı onunla azerbeycan uydusunda tut thor uydusuna kadar uydular izleyebiliyorum ilginize tşkler
    Bu cihazda server kullancaksanız 1 adet server kullanın diğer server etki ediyor bendede aynıı cihazdan var bazen cccam calışmazsa fişten cıkarın tekrar takın baglı oldugu halde açmıyorsa bu cihazların kronik hastalıgıı bu sanırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler editör kardeş bilgi için

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri