Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeni Tv geliyor ARTI TV

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yeni Tv geliyor ARTI TV

Sirius uydusunda 12700 H 3040 Frekansında Samanyolu grubuna ait Cihan Yerel yayın kanalında sürekli fragman dönüyor arkadaşlar..

Aldığım resimleri sizle paylaşıyorum.Fragmandan başka bir bilgi verilmiyor sadece reklam videosu dönüyor.anladığım kadarıyla yeni bir samanyolu grubu platformuyla yada kanalıyla karşı karşıyayız..çünkü başka bir kanalda bu fragmana ben rastlamadım..

[YOUTUBE]9j90ATIZyhY[/YOUTUBE]
    Konu cayna tarafından (01-02-2016 Saat 08:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eden türk sayfa deyil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sansurden ve zorlama yayindan nefret eder oldum bide cabasi paranla rezil adam gibi plartform olursa hemen uye olurum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İnşallah güzel bir platform olur turkiyedeki aç gözlü platformları gibi olmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

önemli olan özgür olması ! tabi özgürlük derken abartmamamk gerekir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Nerden bulacaklar dini kullanarak insanlari kandiriyorlar donra devletti yikmaya calisiyorlar senin benim paramla ahkam kesiyorlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Artı TV nin reklamı sirius uydusunda yapılıyor.yeni HD v SD kanal yada kanalların hangi uydudan yayına çıkacağına dair paylaşım yapmıyorlar.Benim tahminim yayınlar bu uydudan olmaz,seyircinin kolayca ulaşabileceği bir uydu olacaktır.Hotbird 13E,Azerspace 46E bEN bu iki uydudan birinde bekliyorum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sabırla beklemekteyiz ....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Samanyolu tv şamda yayın yapıyor Kanal Türk tv halepte yayın yapıyor. bu 2 grup ya hotbirdde yayın yapsın yada azerspace de yayın yapsın. Başka türlü izleyici kitlesi yakalayamazlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba.
    Kanal yıllardır Cihan Haber Ajansının haberlerini toparlayıp haber bülteni yaparak yerel kanallara içerik sağlayan bir kanaldı son zamanlarda mehtap tv'den gün ışığı programı samanyoludan maceracı ve ayna programı siyah beyaz türk filmi veya çeşitli yabancı filmi yayınlayan bir kanaldı.
    Bu kanalın yönetimi Cihan haber ajansından ayrılarak kendi hallerinde yeni kanal kurdu ve adı tv artı ama logo vs kullanılmıyor. Kanal pazartesi yayınına HD vs SD olarak başlıyor. Yayın akışını 10 mesaj olmadığı için paylaşamıyorum elimle yazacağım.
    07.30 GÜNE BAŞLARKEN (HABER)
    09.00 HABER (GÜNE BAŞLARKEN ÖZETİ)
    10.00 ÇİZGİ FİLM
    11.00 AKTÜALİTE
    12.00 BELGESEL
    13.00 ÖĞLE HABERLERİ
    14.00 DİZİ FİLM
    15.00 SANAT, SAĞLIK, SPOR
    16.00 FİLM
    17.00 VTR
    18.00 AKŞAM HABERLERİ
    19.00 DİZİ FİLM
    20.30 YABANCI FİLM
    23.00 AKŞAM HABERLERİ (TEKRAR)

Şöyle bir alıntı var ne kadar doğru bilemiyorum zaman gösterecek

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri