Threema dünyanın en sevdiği güvenli messenger ve hacker, şirketlerin ve hükümetlerin elinden verilerinizi tutar. Threema tamamen anonim kullanılan ve zengin özellik seti sunuyor olabilir.

YÜKSEK ŞİFRELEME GÜCÜ
Threema TÜM İletişimi mesajlar, grup sohbetleri, medya dosyaları ve hatta durum mesajları da dahil olmak üzere UÇTAN END şifreler. Bizi eşitlemek değil - sadece amaçlanan alıcının sohbetlerinizi okudum ve başka kimse olabilir emin olabilirsiniz. Threema şifreleme için güvenilir açık kaynak NaCl kriptografi kitaplığını kullanır. Şifreleme anahtarları oluşturulur ve güvenli arka kapı erişim veya kopya engellemek için kullanıcının cihazlarda saklanır.

GARANTİLİ GİZLİLİK
Threema mümkün olduğunca sunucularda kadar az veri oluşturmak için tasarlanmıştır - bu bizim kavramın temel bir parçasıdır. Grup üyelikleri ve kişi listeleri yalnızca cihazınızda başardı ve bizim sunucularda depolanır asla. Onlar teslim edildikten sonra iletiler hemen silinir. Yerel dosyalar cep telefonunuzda veya tabletinizde şifreli olarak saklanmıştır. Bütün bu etkili meta verileri dahil olmak üzere toplama ve kişisel bilgilerin kötüye önler.

KAPSAMLI ÖZELLİKLERİ
Threema şifreli ve özel mesajlaşma değil, aynı zamanda çok yönlü ve zengin özelliklere sahip değil sadece.

• Yazma Metin ve sesli mesaj göndermek
• payı videolar, resimler ve yerleri
• dosyası (pdf, animasyonlu gif, mp3, doc, zip, vb) her türlü göndermek
• grupları oluşturmak
• Eşsiz anket özelliği ile davranış anketler
• karanlık ve hafif bir tema arasında seçim
• hızlı ve sessizce katılıyorum / katılmıyorum özelliği benzersiz ile cevap
• kişisel QR kodu tarayarak bir kişinin kimliğini doğrulamak
• anonim anlık mesajlaşma aracı olarak kullanmak Threema
• (opsiyonel) senkronize

TAM KİMLİKLERİN
Her Threema kullanıcı tanımlama için rasgele Threema kimliği alır. Bir telefon numarası veya e-posta adresi Threema kullanmak için gerekli değildir. Gerek özel bilgi vazgeçmek veya bir hesap açmak için - Bu benzersiz özellik, tamamen anonim Threema kullanmanıza olanak sağlar.

GÜVENILIR İLETİŞİM
Biz kullanıcıların QR kodu veya orta saldırılarda adam önlemek için önemli bir parmak izi ile güvenilir kişileri teyit edelim.

BAĞIMSIZ ŞİRKET
Biz yazılım geliştirme, kendi sunucuları ile ve in-house İsviçre'nin kalbinde% 100 bağımsız ve kendi kendini finanse şirketiz. İsviçre dünyanın en kullanıcı dostu gizlilik yasalarına bazı bir ülkedir.

Sürüm 2.6.0 Yenilikler

• Koyu tema
• Yeni Sözleşme Tarafınıza / Katılmıyorum Özellik
• 50 max grup boyutu Artan

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.