Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: D-SMART CÝHAZ EKRANINDA 00:00 YAZIYOR VE SÝNYAL YOK SORUNU... LÜTFEN YARDIM!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha D-SMART CÝHAZ EKRANINDA 00:00 YAZIYOR VE SÝNYAL YOK SORUNU... LÜTFEN YARDIM!!

Arkadaþlar D-Smart ön panel Display'de 00:00 yazýyor. Sinyal yok sorunu... Yardýmcý olabilecek var mý Teþekkürler...
    Konu krm53736 tarafýndan (11-02-2016 Saat 14:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ekranmý açýlmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Prosieben Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ekranmý açýlmýyor
    Aynen üstad kanallarýn hiçbiri yok. Sinyal seviyesi kalitesi falan hiç birþey yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý krm53736 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Aynen üstad kanallarýn hiçbiri yok. Sinyal seviyesi kalitesi falan hiç birþey yok
    Kurulum yapmayý denedinizmi ? Ekran acýlmýyor derken menuye falan girebiliyormusunuz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon5

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kurulum yapmayý denedinizmi ? Ekran acýlmýyor derken menuye falan girebiliyormusunuz
    Menüye girebiliyorum, beslemedeki kondansatörler þiþti mi acaba? kondansatörler þiþse arayüz ekraný falan görünür mü ki? d smartýn arayüz ekranýný görebiliyorum ben

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri