Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: THOR SERVER ILE ACILAN KANALLAR HANGILERI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Nova digi

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    atlanta kullanıyorum kanalların açılması gayet iyi rahatsız etmicek donma oluyor sürekli değil.
    Bendede kanallar stabil bi şekilde açılmaya başladı ama AAC ses formatı olduğu için cihazda desteklemediği için ses gelmiyor sayın cayna senin cihazda ses varmı bide bu AAC ses dosyasını cihazıma nasıl uyarlayabilirim cihazım korax full x hd saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kara10 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bendede kanallar stabil bi şekilde açılmaya başladı ama AAC ses formatı olduğu için cihazda desteklemediği için ses gelmiyor sayın cayna senin cihazda ses varmı bide bu AAC ses dosyasını cihazıma nasıl uyarlayabilirim cihazım korax full x hd saygılar...
    1.bildiğim kadarıyla cihazınız bu ses formatını destekleyen yazılım çıkartırsa sorun çözülür.

2.AAC ses formatını destekleyen yeni bir cihaz almanız gerekiyor.

3.Slovak telekom müşterilerinin kendi kullandığı cihazlarda bu ses formatı olmayanlar için yeni bir uygulama başlattı.

örnek olarak Thor uydusunda yayın yapan dajto HD ve Doma HD kanallarına mpeg ses eklemiş.diğer kanallarınada mpeg ses eklemesini beklicez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Nova digi

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    1.bildiğim kadarıyla cihazınız bu ses formatını destekleyen yazılım çıkartırsa sorun çözülür.

2.AAC ses formatını destekleyen yeni bir cihaz almanız gerekiyor.

3.Slovak telekom müşterilerinin kendi kullandığı cihazlarda bu ses formatı olmayanlar için yeni bir uygulama başlattı.

örnek olarak Thor uydusunda yayın yapan dajto HD ve Doma HD kanallarına mpeg ses eklemiş.diğer kanallarınada mpeg ses eklemesini beklicez.
    Çok sağol sayın cayna bu bilgiler için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Öncelikle bu kadar eski bir konuya cevap yazmak istemezdim ancak aradığım sorunun cevabı da tam da bu konu başlığı ile aynı. Velhasılı lafı çok fazla uzatmadan cevabını merak ettiğim sorumu sorayım. Geçen gün thor uydusu kanallarını ve frekanslarını güncellemek için kingofsat sitesinden thor uydusunun güncel frekans listesini indirip daha sonra dvb viewer programında ve prog dvb programında yeni frekans listesini tarattım her iki programda da telenor paketinde yeni kanalların geldiğini gördüm ve bu yeni gelen kanallardan birisinde Türkçe dil seçeneği var ancak kanal şifreli ve o malum çinli alışveriş sitesinden aldığım cccam server bu kanalı açamadı kanalın ismi Test 9005 E olarak geçiyor ama bir türlü kanalı açmayı başaramadım acaba thor uydusunu takip eden ve bu kanalı açabilen birileri var mıdır ? eğer var ise çok rica ediyorum bu kanalın içeriği nedir ve gerçekten de Türkçe dilde yayın yapıyor mu ? Saygı ve sevgilerimle esen kalın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı SİSTEM1923 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Öncelikle bu kadar eski bir konuya cevap yazmak istemezdim ancak aradığım sorunun cevabı da tam da bu konu başlığı ile aynı. Velhasılı lafı çok fazla uzatmadan cevabını merak ettiğim sorumu sorayım. Geçen gün thor uydusu kanallarını ve frekanslarını güncellemek için kingofsat sitesinden thor uydusunun güncel frekans listesini indirip daha sonra dvb viewer programında ve prog dvb programında yeni frekans listesini tarattım her iki programda da telenor paketinde yeni kanalların geldiğini gördüm ve bu yeni gelen kanallardan birisinde Türkçe dil seçeneği var ancak kanal şifreli ve o malum çinli alışveriş sitesinden aldığım cccam server bu kanalı açamadı kanalın ismi Test 9005 E olarak geçiyor ama bir türlü kanalı açmayı başaramadım acaba thor uydusunu takip eden ve bu kanalı açabilen birileri var mıdır ? eğer var ise çok rica ediyorum bu kanalın içeriği nedir ve gerçekten de Türkçe dilde yayın yapıyor mu ? Saygı ve sevgilerimle esen kalın.
    Frekansı nedir ben kontrol edeyim ?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

12360 H 30000...kanal malesef açılmıyor..
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

12360 telenor paketi bendede açılmiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Frekansı nedir ben kontrol edeyim ?
    Ustam frekansı sağolsunlar forumdaşlar yazmışlar evet frekans 12360 H 30000 3/4 ancak sanıyorum kimsede açılmamış kanal. Herkese bilgi için çok teşekkür ederim sağolun varolun
    Konu SİSTEM1923 tarafından (08-12-2020 Saat 03:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: alıntı güncellemesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thor uydusu Slovak spor kanalları

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri