Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
46 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yu-Ma-Tu IP SMART BOX Full HD Power vu V8.03.25 26.01.2016

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yazılımı yüklesem free server yok olurmu acaba??? 27 01 2017 ye kadar server yüklü cihazda DQCAM ayrıca ***ler auto mu?
    Konu fairway_31 tarafından (28-02-2016 Saat 02:04 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

silinmez diye biliyorum bende

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fairway_31 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu yazılımı yüklesem free server yok olurmu acaba??? 27 01 2017 ye kadar server yüklü cihazda DQCAM ayrıca ***ler auto mu?
    Silinmez
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkler... thor 12303 V 27500 frekansında sinyal yok bende ince ayar gerekiyor sanırım en kısa zamanda 4,8 ide thor uydusunun yanına ayarlıyorum bu arada ke yler auto mu??? ayrıca idman az ***leri türksat bis ler felan yeniden softcammı yükleyecez yoksa yazılımda varmı herşey???
    Konu fairway_31 tarafından (29-02-2016 Saat 00:46 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

power vu sistemi biraz gec açıyor tek powervu sistemi auto bu yazılımda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı yükledim görüntü kalitesi bile süper birde kanal listesini flaşa alıp yeni yazılıma yükleyebilseydim dahada güzel olacaktı forumda verilen listeyi bile yüklemeyi beceremedim dosya bulunamadı diyor yeniden 8 tane uyduyu tara ve kanal sıralaması yapmaya çalış artık saatter alacak ama en azından yazılım çok güzel görüntü kalitesi açısından teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bahsedilen kanal frekanslarında sinyal yok .... anlamadım gitti izleyen nasıl izliyor bunları tek bir avantajım sirüsteki samanyolu tv avantajım oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende sadece hotbird uydusu var yinede işe yarar mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

enginyk yazılım ı yükleyebilirsin multimedya ile youtube erişimi var bende eski yazılımda çalışmıyordu hotbirt bir işe yaramıyor thor ve sirüs uydularında verilen frekanslarda sinyal yok ayrıca yazılımı yükleyince yeniden kanal sıralaması yapman gerekir uğraşırım dersen yükle derim ben yükledim yazılım güzel ama malesef 12380 V 28000 5/6 DVB-S/MPEG2
    - TLC Balkans
    - TLC Balkans
    - UNI CZSK
    thor uydusunda bu kanallar harici bir şey yok bu kanallarda benim bir işime yaramıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yükledim evet çalışmayan youtube çalıştı. free server nasıl yükleyebilirim yardımcı olur musun? sadece hotbird uydusundaki kanallar için serverim vardı aldığımda şimdi yok.

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri