Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: DT-9102 HD Dilediğin Zaman sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 DT-9102 HD Dilediğin Zaman sorunu

Merhaba arkadaşlar cihazım konu başlığında belirttiğim gibi DT-9102 HD .. Bir sorunum var. Cihaz sürekli açılıp kapanıyor, dilediğin zamana giremiyorum. Arkadan ethernet kablosunu çıkardığımda problem yok, internete bağlandığım anda kanallar donuyor reset atıyor.. Sorun genel galiba sosyal medyada yazılan tweetlere göre.. Kolay kurulum ya da fabrika ayarlarına döndüm sorun devam ediyor.. Aynı cihazı kullanan var mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ibrahim_85 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba arkadaşlar cihazım konu başlığında belirttiğim gibi DT-9102 HD .. Bir sorunum var. Cihaz sürekli açılıp kapanıyor, dilediğin zamana giremiyorum. Arkadan ethernet kablosunu çıkardığımda problem yok, internete bağlandığım anda kanallar donuyor reset atıyor.. Sorun genel galiba sosyal medyada yazılan tweetlere göre.. Kolay kurulum ya da fabrika ayarlarına döndüm sorun devam ediyor.. Aynı cihazı kullanan var mı?
    ben başka model kullanıyorum sorun yok.en iyisi bayiden yada digitürk ü arayıp yeni cihaz istemen olur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben başka model kullanıyorum sorun yok.en iyisi bayiden yada digitürk ü arayıp yeni cihaz istemen olur..
    Ben de öyle yapacağım son çare olarak, arıza kaydı bırakıp yeni cihaz alacağım.. Bu sorun haftasonuna gelmesi kötü oldu..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri