Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: ADSL 2016 Tarifeleri-Sunulan Teklifler ve Sözleşmeli Paketler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Anlaşıldı sevgili xxman, ilgin için teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullanmakta oldugunuz adsl paketleri yazarsanız bu konuda herkes hem fikir elde etmiş olur hemde sunulan kampanyaları takiplik acısından bu konu bize yol gösterir..
    hocam benim ttnet de sözleşmem bitti sınırsız+sabit telefon=64 tl ödüyorum, sizin yada arkadaşların bildiği,tavsiye edebileceği, daha cazip firmalar varmı.halihazırda telefon kullanılmıyor,iptalde etmediler,şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben 2 yıllık taahüt yapmışım ttnet ayda sabit hat ücreti ile adsl toplamda 76 tl ödüyorum. ama gördüyüm hizmetten memnun değilim. bir kaç gün önce antakyaya yeni hatsız ve telekomla ile hiç bir alakası olmayan bir şirket gelmiş evin damına davul kuruyorlar. davuldan içeriye kadar kablo çekilip modem kurulumu yapılıyor. sabit hat ücretide yokmuş henüz şirketle görüşmedim, gidip görüşmeyi düşünüyorum acaba sıkıntılımı sağlam iş yapıyorlarmı. download hızı ne kadar bilmiyorum aylık sabit kota kullanım gb varmı yokmu bilmiyorum. ödenen para kurulum ve modem için 250 tl sonrası ayda 40 tl imiş. böyle bir şey duydum acaba bilgisi olan varmı ttnet sözleşmesi bittikten sonra ne yapmalıyım bilgisi olan arkadaş varsa çok iyi olur. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim sözleşmemin bitmesine 20 gün var şimdiden araştırma yapıyorum,dediğiniz gibi bende pek memnun değilim istanbulda olmama rağmen sürekli kesiliyor,arıyoruz arıza var diyorlar üstelik fibermiş alakası yok hız çok yavaş,diğer arkadaşlarında yorumları önemli.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

300gb adil kullanım+1000dk her yöne konuşma 45tl türknet tahattüt yok

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri