Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ADSL 2016 Tarifeleri-Sunulan Teklifler ve Sözleşmeli Paketler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ADSL 2016 Tarifeleri-Sunulan Teklifler ve Sözleşmeli Paketler

Kullanmakta oldugunuz adsl paketleri yazarsanız bu konuda herkes hem fikir elde etmiş olur hemde sunulan kampanyaları takiplik acısından bu konu bize yol gösterir..
    Konu Editor tarafından (13-03-2016 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ttnet kullanıyordum 140 tl ödüyordum bu 140 tl de 79 tl tv taksiti 10 tl de modem yenilemiştim onun taksiti. Ttnet iptal edip Vodafone Süper Net 16Mbit yalın adsl aldım ama aldığıma bin pişman oldum TTNET'te max 14 Mbit hızı görürken Vodafone da 6.8 ila 3.5 Mbit hız aldım ve baş belası internetti. Yasal cayma süremi 2 gün geçmesine rağmen tahahüt farkını göze alarak kapattırdım. Yeniden TTNET dönmek için gittim bana tahahütlü kampanya vermiyorlar hat iptalinden dolayı bende Annemin adına bağlattım 8Mbit Yeni yıl kampanyası 49 tl şimdi download hızım 712 ila 821 kbps arası gelip gidiyor. Demekki Ttnet kaliteliymiş. Daha TTNET harici bir firmadan internet almayacam ağızım yandı çünkü.
    Konu Hikmet™ tarafından (13-03-2016 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben bu tarifedeyim eski hattımı kapattırdım 24 ay sözleşmeye karşılık yeni hat ve yeni adsl aldım tivibu giriş paketi+ hazirana kadar spor ve sinema bedava +ttnet telefon konustukca öde sabit ücreti yok +limitsiz internet toplam 58 tl +vergilerde var 5 tl de o 63 tl ödeyecem ben +5 tl de hd paket aldım 68 e cıktı fiyat 24 ay boyunca

*Ben eski hattı kapatıttırdım beni aradılar yeni hat takıldıktan sonra limitsiz internet ve telefonuma 49 tl teklif ettiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Ben bu tarifedeyim eski hattımı kapattırdım 24 ay sözleşmeye karşılık yeni hat ve yeni adsl aldım tivibu giriş paketi+ hazirana kadar spor ve sinema bedava +ttnet telefon konustukca öde sabit ücreti yok +limitsiz internet toplam 58 tl +vergilerde var 5 tl de o 63 tl ödeyecem ben +5 tl de hd paket aldım 68 e cıktı fiyat 24 ay boyunca

*Ben eski hattı kapatıttırdım beni aradılar yeni hat takıldıktan sonra limitsiz internet ve telefonuma 49 tl teklif ettiler
    Ben kapattıktan sonra teklif için beni aramadılar. Birde TTNET Platin Müşterisiydim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben kapattıktan sonra teklif için beni aramadılar. Birde TTNET Platin Müşterisiydim.
    49 tl teklif ettiler ne bileyim ben kapatınca bu teklifi yapacaklarını hayret ya kadın illla kapatmayın diyor iki tane interneti ne yapacam evde dedim bu şekilde iyi ya 68 tl yi tivibuda var sec izlede bir dunya film seyrettim ücretsiz halen seyrediyorum canak manak yok kanallar super ayrı ***iflik var tivibuda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uydnet, 55 tl.
    75 Mb + tv tüm kanallar açık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uydu net'i dört yıldır kullanıyorum tv dahil ayda 29.00TL hız 10MB bana fazlası ile yetiyor çok menmunum gece saat 22.00 ye kadar geliyorlar zaten fazlada bir sıkıntı çıkmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2 yıl tahaütlü 50 akk 16 mps limitsiz ttnet abonesiyim 2 yıl sabit ücret 54.00 tl ödüyorum başlangıcım ağustos 2015

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sevgili Editör, bu konuyu açtığın için çok teşekkürler. Cenazemiz vardı o yüzden foruma yeni girebildim. Benim amacım internet fiatının burada tartışılması ve en uygun olanının bulunması. Onun için gördüğüm bu fiat için sizden görüş rica ediyorum. Sizlerde aldığınız fiatları buraya yazınki karşılaştırma yapabilelim.
    Arkadaşlar, Türk.net kampanyası var.
    Sınırsız internet,1000dk. her yöne konuşma, 150gb (akn),taahhüt yok,
    Ayda 59,99tl.
    Taahhüdüm dolmak üzere, sizce bu kampanya nasıl.
    Herkese teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı admo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sevgili Editör, bu konuyu açtığın için çok teşekkürler. Cenazemiz vardı o yüzden foruma yeni girebildim. Benim amacım internet fiatının burada tartışılması ve en uygun olanının bulunması. Onun için gördüğüm bu fiat için sizden görüş rica ediyorum. Sizlerde aldığınız fiatları buraya yazınki karşılaştırma yapabilelim.
    Arkadaşlar, Türk.net kampanyası var.
    Sınırsız internet,1000dk. her yöne konuşma, 150gb (akn),taahhüt yok,
    Ayda 59,99tl.
    Taahhüdüm dolmak üzere, sizce bu kampanya nasıl.
    Herkese teşekkürler.
    Öncelikle başınız sağolsun. Sorunuza geecek olursak TTNET te devam etmenizi öneririm bu konudaki 2. Mesajımı okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri