Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Arçelik As 520 dcı Acil Bilgi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Arçelik As 520 dcı Acil Bilgi

İyi günler değerli forum arkadaşlarım Arçelik As 520 dcı uydu alıcım var modül girişli modül ve kart alsam çalışır mı D-smart veya Digitürk filbox değil hotbid uydu için bilgi verirseniz memnun olurum Saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çalışır..sen yinede kartı alacağın yere uydunu götür deneyerek al

Kullanıcı Bilgi Menüsü

d-smart çalışmaz çünki d-smart HD yayın yapıyor cihaz SD
    digitürk çalışmaz çünki modul sistemi C+ ile çalışıyor hem artık modul vermiyorlar diye biliyorum.
    FİLBOX için bi yorum yapamam nasıl bi modul kullanıyor tam detaylı bilgim yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bekomehmet81 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    d-smart çalışmaz çünki d-smart HD yayın yapıyor cihaz SD
    digitürk çalışmaz çünki modul sistemi C+ ile çalışıyor hem artık modul vermiyorlar diye biliyorum.
    FİLBOX için bi yorum yapamam nasıl bi modul kullanıyor tam detaylı bilgim yok.
    selam usta arkadaş D-smart veya digitürk filbox değil hotbid uydu için diye yazmış.. ayrıca dsmart modül vermeye başladı artık tabii sd yayın yapmıyor hd yayın yapıyor o ayrı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler hepinize sağ olun d-smart sd alıcım var bende olmaz diye düşündüm başta ama sizlere sormak istedim hem modül hemde kart girişi,mevcut üyeliğim varken kart vardı sadece modüllü değildi.Hotbird uydusundaki bazı kanallar için sormuştum soruyu alsam kart veya modül+kart iki alıcım da çalıştırabilirmiyim diye yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

filbox paketlerindeki sd yayınlara bakabilirsin. hd yayınlara bakamasın. hem modülü neden düşünüyorsunki. dtürk hd cihaz veriyor. d-smart kafab-na göre hd cihaz alıp paketlere üye olabilirsin. yada d-smart servisine direk git seni yönlendiriler. elindeki cihaza gelince pek işe yaramaz. onu hiç bir şekilde düşünme. nedeni ise sd cihaz olduğu için. saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ali harbiye elimdeki cihazların hepsi SD yayınlı Hd değil şuanlık yeni cihaz alamayacağım için sormuştum alırsam iyi sağlam bir Hd cihaz almayı düşünüyorum iki çanak anten kullanıyorum.Hotbird ve türksat d-smart üyelğim varken hotbird uydusundaki şifreli yayınları izleme şansım yokmuş öyle dediler istedğim kanalllı istediğim yere taşıyamıyordum o yuzden bir daha yenilemedim üyeliğimi hotbird uydusunda spor vb. bir çok kanal var hepsi şifreli 2006 2008 yılları arası iyidi açılıyordu şifre girerek şimdi girilmiyor artık mecburen ya sağlam bir alıcı olmalı yada kart modül gerekli Hepinize teşekkür ederim Not düşmek istiyorum Hotbird uydusu ile ilgili olarak yetişkin kanallarını da izlemek istiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Modül sadece kanalları çözmeye yarıyor değil mi başka bi değişiklik yapmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ertgrl Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Modül sadece kanalları çözmeye yarıyor değil mi başka bi değişiklik yapmıyor
    Hayır yapmaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri