Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Santral Kurulumu Hakk. Yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Santral Kurulumu Hakk. Yardım

Arkadaşlar merhaba,

Eve digitürk ve türksat uydularının santralde birleştirilerek 4 adet odaya tek kablo üzerinden her 2 yayını gitmesi için de sistem kurmak istiyorum.

Bu bağlamda, Türksat çanağı için 4 çıkışlı santral lnb'si ve santral olarak ta Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. 1 uydu + 1 digitürk modelini almak istiyorum.
    Santral LNB modelide Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. olarak bunu kullanıcam.

Benim merak ettiğim, ben türksattan 4 çıkışı getirip santrale bağlayacam fakat digitürk çanak ve lnb için zaten digitürk ücretsiz kurulum yaptığı için digitürk kısmını kendi servislerine bırakıcam onlarda kendi çamaklarını kurup santrale bağladıklarında odalara giden kablodan her 2 yayınıda alabilirim dimi?

Benim digiturk için ekstra bişey yapmama gerek var mı veya onları ekstra bir lnb türü veya çanak takması gerekiyor mu ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba santrale one Touch lnb takar isen digiturk yayınlarını alırsın peki sen digiturk cihazını mi kullanacaksin türksat mi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selçuk1988 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba santrale one Touch lnb takar isen digiturk yayınlarını alırsın peki sen digiturk cihazını mi kullanacaksin türksat mi
    Merhaba,

Ben bi oda digiturk geri kalanında turksat kullanıcam ama santral kurdurmamın sebebi turksat kullandıgım oda da istedigim zaman dt receiverının tasıyıp orda da izleyebilmek icin

Eutelsat üzerinden digiturk yayın ızlemek ıstıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Sarpus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba,

Ben bi oda digiturk geri kalanında turksat kullanıcam ama santral kurdurmamın sebebi turksat kullandıgım oda da istedigim zaman dt receiverının tasıyıp orda da izleyebilmek icin

Eutelsat üzerinden digiturk yayın ızlemek ıstıyorum.
    Aynen seyredebilirsiniz tabi one Touch lnb taktirmaniz lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selçuk1988 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aynen seyredebilirsiniz tabi one Touch lnb taktirmaniz lazım
    Okey o zaman digiturk mdu lnb li çanak kurarken, servise onu belirticem one touch lnb takın diye onlar takacaklar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Sarpus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Okey o zaman digiturk mdu lnb li çanak kurarken, servise onu belirticem one touch lnb takın diye onlar takacaklar.
    Evet sizde şuan bir tane mi anten vardı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet sizde şuan bir tane mi anten vardı
    Bende şuan sadece turksat canagı var ona santral lnb'si takıp santralde birleştiricem.

Daha sonra digiturk eutelsat uzerınden uye oldugumda dıgıturk kendı takıyor antenini onlardan sizin belirttiğiniz gibi bu Next YE 599 Digitürk MDU 5 LNB (YENİ) One touch olanı mı takmalarını isteyecem ?

Tabi digiturkcu arkadaslar taktıktan sonra hat cekılı zaten santralde bırlestırecekler diye umuyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende şuan sadece turksat canagı var ona santral lnb'si takıp santralde birleştiricem.

Daha sonra digiturk eutelsat uzerınden uye oldugumda dıgıturk kendı takıyor antenini onlardan sizin belirttiğiniz gibi bu Next YE 599 Digitürk MDU 5 LNB (YENİ) One touch olanı mı takmalarını isteyecem ?

Tabi digiturkcu arkadaslar taktıktan sonra hat cekılı zaten santralde bırlestırecekler diye umuyorum
    Evet ama onlarda next olmaz kendi marka lnb leri takarlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet ama onlarda next olmaz kendi marka lnb leri takarlar
    Kendi LNB'leri taksınlar farketmez ama ben onlara MDU5 One Touch santral lnb'si takın diyince sorun olmayacak diye anlıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kac dayreye kuracan turksat hotbırt dıgıturk kuracan multı sıvıcı turksat hotbırt dıgıtur dıgıturk takmak ıcın medau 5 takacan satırala takmak ıcın multısıvıcte lnb1 lnb2 dıgıturke takmak ıcın c gırısı var oraya dıgıturk meduo5 takacan tek kablo ıstedıgın oda seredersın

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri