Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Atlanta HD BOX

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Atlanta HD BOX

gerçekten iyi cihazdı ilk çıkışta 400 tl verdim aldım ama 3 sene zor dayandı çabuk eridi gitti şimdi başka cihaz kullanıyorum keşkem o zaman atlanta yı almasaydım çünkü o paraya etmedi o cihaz arkasında duran firmada yok oldu bir anda sahiplenmedi 2.47 son yazılımı oldu vede bitti. yazık milletin parasına oldu.zaten bu saat tan sonrada kimsede sahiplen mezde buna ben 150 tl ye satım kurtuldum darısı başınıza hepinize saygılar selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet aynen katılıyorum atlantanın modellere verdiği destek 0 şirket tamamen maddiyata önem veriyor ürün desteğine değil bende bu yaz yeni makina almayı düşünüyorum aklımda 3 ürün markası var araştırıyorum bakalım hangisinde karar vereceğim şimdilik belli değil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba ..bende neredeyse 5-6 sene önce aldım.
    ama vazgeçemediklerimden. en uzun kullandığım receıver. en son 247 yazılımından sonra hd boxu medialink blanck panter yazılımı ile sürdürdüm. şu an 256 da .black panter..sorunsuz seyir zevki için beğendiğim bir cihaz.
    resim kalitesini çok seviyorum bu cihazın..newcamd cccam ile beraber kullanıyorum.keyleride girdimmi 40 yakın uydu yelpazemden kaçar pek yok desem yeridir.
    ve dayanamadım. n 11 de 2 tane kaldı.dayanamadım .bir tane daha sıfır ürün aldım.artık bitti hd box. arasak da bulamıyacaz gibi ..en azından birini ben aldım...
    keşke yazılımla ve donanımla desteklense bu cihazda 4 k modellerde de olsa .hiç beklemem alırım .vel hasılı. ben memnundum .hala da memnunum.
    bence tek kötü tarafı 7000 kanallı (tv) olması .başkada eksik bir tarafı yok..
    hatta wolfangın editörünü aldım atlantaya. onunla da sorunsuz.kendi kanal listesini yapıyor ve kullanıyorum. keşke medialinkle deneseydiniz bir satmadan önce..selametle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende vazgeçemiyorum. Aynı model silvermax hd Premium çift modül 3.00 yazılımıyla kullanıyorum. Görüntü kalitesi kullanım kolaylığı, cccam ve ıp tv stabilitesi daha ne olsun gelişmiş gelişeceği kadar. Uzunda bir süre vazgeçemyeceğim bu cihazdan. Ha birde çift modül kullanımı sorunsuz. Dsmart ve filbox kullanıyorum.
    PHİLİPS 40PFL6606K--NEXT MACHİNA 3D GRİ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar atlanta hd box bende kullanıyorum vede çok memnunum atlanta.com sitesinde hala cihazın satışı var ikiçeşit var biri 295tl. biri 278 tl.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende de bir köşede duruyor ara sıra açıyorum atlantanın en son 247 yazılımı çıkmıştı ama ben medialink blanck panter 256 yazılımını yükleyince daha güzel oldu cihaz görüntü kalitesi olarak tek geçerim atlanta hdboxayrıca çift modül girisli

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Merhaba

Alıntı sancaktar78 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba ..bende neredeyse 5-6 sene önce aldım.
    ama vazgeçemediklerimden. en uzun kullandığım receıver. en son 247 yazılımından sonra hd boxu medialink blanck panter yazılımı ile sürdürdüm. şu an 256 da .black panter..sorunsuz seyir zevki için beğendiğim bir cihaz.
    resim kalitesini çok seviyorum bu cihazın..newcamd cccam ile beraber kullanıyorum.keyleride girdimmi 40 yakın uydu yelpazemden kaçar pek yok desem yeridir.
    ve dayanamadım. n 11 de 2 tane kaldı.dayanamadım .bir tane daha sıfır ürün aldım.artık bitti hd box. arasak da bulamıyacaz gibi ..en azından birini ben aldım...
    keşke yazılımla ve donanımla desteklense bu cihazda 4 k modellerde de olsa .hiç beklemem alırım .vel hasılı. ben memnundum .hala da memnunum.
    bence tek kötü tarafı 7000 kanallı (tv) olması .başkada eksik bir tarafı yok..
    hatta wolfangın editörünü aldım atlantaya. onunla da sorunsuz.kendi kanal listesini yapıyor ve kullanıyorum. keşke medialinkle deneseydiniz bir satmadan önce..selametle
    Sancaktar bey bana kullandığınız listeyi gönderebilirmisiniz. Saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herkesin görüşüne saygılıyım ama atlanta hd box bu piyasanın en ıyı cihazlarından artı duna tuketim üzerine kurulu 2.47 son olabişlir ama üzerine 3-4 tane daha cihaz cıktı bu gayet normal
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Medialink yazılımı için yeni link atabilecek varmı acaba tşkler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri