Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: 4.5G Teknolojisine Geçtinizmi?

Katılımcı sayısı
564. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

211 37.41%
  • Hayır

353 62.59%
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
64 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: 4.5G Teknolojisine Geçtinizmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selim789 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    gecemedik daha tel desteklemiyor
    Aynen Selim üstad beklemedeyiz.Sevgiler saygılar....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

modemin cat4, cat6, cat9 farkı önemli..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

4.5G için 4.5G uyumlu bir cep telefonum olmadığı için maalesef geçiş yapamadım :'(

Kullanıcı Bilgi Menüsü

geçtim mi geçmedimmi anlamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şu an ilklerin genelde il merkezleri ve blelli ilçe merkezlerinde ortalama 30 ile 100 mb arasında hızlar görülüyor. Yoğunluğa görede hız ortalamaları 20 mb ve altına düşebiliyor.

Yalnız bu sistemde baz istasyonları önemli ama maalesef halkın baz istasyonlarına olan tutumu nedeni ile yeni istasyon kurulumu yapılamıyor bu nedenle de bu sorunlar devam edecektir. Hem telefon çekmiyor diye şikayet ediyor hemde baz istasyonu krulurkende karşı çıkılıyor. Ben bu işi çözemedim. Mahallemizde 2 defa yaşandı bu konu.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

4.5G değil 5.5G olsa yinede işime yaramıyor... devir hap yap para kap devri işine yarayanlar buyursun kullansın .. ben laptop umla mutluuyum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaslar 4,5G diye bir Teknoloji yok. 4G var. Sayin Cumhurbaskanimizi memnun etmek icin uyudrdular bucuk olayini. Bilginiz olsun. 2 yildir ben Almanya da kullaniyorum cok iyi ama normalden cok fazla data harciyor haberiniz olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

4.5 g de neymiş..? 14 inç laptop monitörü yeterli gelmiyor diye para verip 18.5 inç monitör alıp laptopa bağladım..! 14.5 g olsa bile cepten internetle işim olmaz..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

4.5G YE GECTİKTE BAYA YİYOR İNTERNET

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok iyi değil bence daha zaman alacak

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri