Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: 4.5G Teknolojisine Geçtinizmi?

Katılımcı sayısı
564. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

211 37.41%
  • Hayır

353 62.59%
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
64 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 4.5G Teknolojisine Geçtinizmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 4.5G Teknolojisine Geçtinizmi?

Bu haftanın gundem konusu hatta günün konusu oldu geceden beri 4.5G Teknolojisini sizlere soralım istedik geçtinizmi bu teknolojiye

Anket 30 gün sürecektir.
    Konu Editor tarafından (01-04-2016 Saat 19:01 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilk yorum benden gelsin daha geçmedim sistemler ve tarifeler bir otursun deneyecem ama telefonum uyumlu değil geçmeyi düşünmuyorum boşa masraf

Kullanıcı Bilgi Menüsü

4.5G ye kağıt üzerinde geçtik.pratikde denedim daha hızlı internete bağlanma ve sayfa açma gayet iyi memnunum..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gecemedik daha tel desteklemiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende henüz geçmedim. internetimede hiç bir şey yansımadı. bilakis, eskiden saniyede 50 kb hızla indirme yapaken bu günlerde saniyede 30 kb'ta tüştü. ne iş anlamadım. hayırdır inşallah.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

telefonum desteklemıyo malesef ama ıyı oldu onun la ugrascak zamanım yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uyumlu deyil tel deyiştir aradan zaman gecer 8 g olur desteklemiyor tel deyiştir
    bunun sonu yok ama bazıları aşırı derecede zengin olacaktır
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

geçiyim dedim açtım telefon ayarlarını bir baktım 4.5 yok ama LTE yazıyor bende seçtim
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 4.5 internet hizi

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu haftanın gundem konusu hatta günün konusu oldu geceden beri 4.5G Teknolojisini sizlere soralım istedik geçtinizmi bu teknolojiye

Anket 30 gün sürecektir.
    slm ben bu konuyu duydumu veya reklamini cinnet geciriyorum neden
    1--sinirsiz demek onunde hic engel yok veya ucsuz bucaksiz yani bir yerde durmak yok sorun yok demek ama aldik peki ne oldu
    2--kullandik ve onune kota geldi 75gb sonra hemen firmayi arardik soruyoruz ya ben internet aldim sinirsiz ama simdi isik hizi degilde kaplumbag hizi ile gidiyor neden acaba cevap
    3--firma yetkilisi beyefendi siz kotanizi doldurdunuz ondan ama istersen ek yapalim .bende diyorum,ki ben sinirsiz aldim siz bana sinirdan bahsediyorsunuz
    yani bizim sucumuz degil o kanunlari cikaranlar adam gibi tuketici hakkini savunsa boyle keriz durumuna dusmeyiz 4.5 degil 15.5 olsa turkiye,de her zaman kaplumbag hizi ile gideriz ...not-dunyanin hic bir yerinde kota yok ilk ve son gun ayni hiz saygilarla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sistem kayıtlı olarak güncellemeyle geçiş yaptık ve internet hızı kendini gösterdi.Sayfalar istediğimiz gibi oldu.

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri