Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: digitürk çanaktan, Türksat ve diğer uyduları yayınlarını izlemek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cayna Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SPLİTTER kullanarak kablo tak çıkar ile uğrasmadan bu işi halledebilirsin.sadece kullanmadığın uydu alıcısının fişini çkarıcaksın diğer uydu alıcısını kullanıcaksın spiletter bu tür dertler için bir aparat.sadece kullanmadığın uydu alıcısın fişini çekmen yada kapatman gerekiyor ben kullanmıştım.Resmini atardım fakat bulamıyorum kutusu var kendi yok

buldum resim attım

çok sağol kardeşim. peki bunu nasıl bağlayacağız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sizin işinizi disegc görecektir. Siz farklı uyduları tek kabloda birleştirip kablo sök tak yapmak istemiyorsunuz. Bu işi diseqc ile yapabilirsiniz sıplıttır için uydu ayarlarında secenek yoktur. Ama diegc için bu secenek mevcut.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sizin işinizi disegc görecektir. Siz farklı uyduları tek kabloda birleştirip kablo sök tak yapmak istemiyorsunuz. Bu işi diseqc ile yapabilirsiniz sıplıttır için uydu ayarlarında secenek yoktur. Ama diegc için bu secenek mevcut.
    teşekkürler kardeşim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri