Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Medialink Black Panther 2 CI + 1 Card Güncelleme Sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 Medialink Black Panther 2 CI + 1 Card Güncelleme Sorunu

Cihaz için usb ve internet olmak üzere iki güncelleme türünü de denedim ama sonuç alamıyorum. USB güncellemesinde Yazılımı Güncellemek istiyormusunuz? Uyarısına tamam dedikten sonra Geçersiz Dosya (3) uyarısı alıyorum. Güncelleme için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinden indirdim. v255 ve v256 dosyasını da ayrı ayrı indirip ikisini de denedim. İkisinde de aynı hatayı alıyorum. İnternet güncellemesini de denemek istediğimde DHCP açık iken Ip adresini silik gösteriyo ki sanırım internet bağlantısı yapamıyor. Yaptığını varsaysak bile bir kaç URL denediğimde başarısız diye uyarı almaktayım. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

media link black panther cihazımda wifi özelliği yok nasıl yapmam lazım wifi özellikli yazılım 2 modül ve 1 kart girişli yazılım varmı acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HÜSEYİN ÇÜRÜK Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    media link black panther cihazımda wifi özelliği yok nasıl yapmam lazım wifi özellikli yazılım 2 modül ve 1 kart girişli yazılım varmı acaba
    Medialink cihazlarını turkiyeye veren firma destegi kesti malesef yabancı sitelerden bulmanız lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı:
    Orjinal Mesaj Sahibi HÜSEYİN ÇÜRÜK

Medialink cihazlarını turkiyeye veren firma destegi kesti malesef yabancı sitelerden bulmanız lazım...hangi site önere bilirmisiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri