Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Hangi Özellikli TV Modelini Kullanýýyorsunuz?

Katýlýmcý sayýsý
569. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Tüplü TV

66 11.60%
  • LED TV /PLAZMA TV

207 36.38%
  • SMART TV

54 9.49%
  • 3D SMART TV

152 26.71%
  • ULTRA 4K TV

90 15.82%
Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Hangi Özellikli TV Modelini Kullanýýyorsunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Lg 55 ub 830v 4k

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Lg 55 ub 830v 4k birde lg 42 lb 760

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýmzamdaki 2 tv var. Ama görüntü canlýlýðý konusunda Samsung daha iyi. LG nin panel aydýnlatmasý zayýf kalýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hayýrlý ramazanlar, bende tüplü den kurtulup dehili uydulu tv alayým dedim,niyetim ayrýca uydu cihazý olmasýn idi, phlýps tv aldým, görüntüsü iyi,genelde memnunum,fakat dahili uydu bir iþe yaramýyormuþ,dolayýsýyla eski uydu da HD olmadýðý için mecburen yeni cihaz alma zorunluluðu doðdu.kýsmetse editör hacamýn tavsiye ettiði cihazý almayý düþünüyorum, hele ramazan geçsin.Netice olarak tv den memnunum, saðlýcakla kalýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Þimdilik lg hd kullanýyorum uygun fiyata löve bulabilirsem almayý düþünüyorum bu markanýn tüplüsünü kullandým ondaki renk canlýlýðý lg de yok.
    Next Ye-2600 Diseqc motor 120cm sab anten inverto black ultra lnb Mutant 51 4k

Kullanýcý Bilgi Menüsü

55 inç vestel ultra.4k

Kullanýcý Bilgi Menüsü

filips 4k 3d android 49 pus 123 akran 1 yýl oldu tv nin dihili uydusu kötü bende 3d machina aldým 2 si süper uyumlu aoldu zannedersem türkiyede en net benim tv android olmasý ayrý güzel istedigim filimleri tam ekran olrak izleniyor 4 cekirdek olmasý iyi hýzlý smart kullanýyorum þu an icin memnunum görüntü icin filipstv yanýna 3d machina alýrsanýz sanýrým süper ikili olur konu acýlmiþ paylaþayým dedim yanliz android tv alacak arkadaþlara tavsiyem android 5 lelipop veya 6 sürümü cýktý deniyor bunlardan birini alýn android 4 4 2 kitkat eski sürüm benim tv gibi cok uygulama yüklenimiyor bilginize genede tavsiyem androidli bir tv almanýzdan yana

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý draculu45 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    55 inç vestel ultra.4k
    Ustad serisi kaç sizin youtubede ben dizi izlerken reklam çýkýyor reklamý atla diyorum yükleniyor diyor öyl kalýyor sende bu sorun varmý benim model 43ua8900 ultra 4k smart

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sanýrým burda en geri kalmýþ benim. Hala SONY 72 ekran tüplü tv kullanýyorum. Görüntü çok süper o yüzden ona kýyýp LED tv ye geçemedim. Saygý ile.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

32LB652V LED CINEMA 3D Smart TV

Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri