Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: dreambox dm500s sorun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart dreambox dm500s sorun

kouyu aramama ragmen tam olarak bulamadım o yuzden yeni konu acmak zorunda kaldım

1-cihazım dreambox dm 500s donma takılma kilitlenme sorunları var güncel yazılım nasıl atabilirim
    2-güncel yazılım en son hangisi ve hangi arayuzle atılıyor
    3-d500s ve dm500s farklı modellermi
    4-rs232 kablom mevcut sadece güncel yazılım arayuz programı ve nasıl atılacagını sizden ögrenmek istiyorum
    bilgi olması için resim çektim versiyonu yazıyor yardımlarınız için tesekkür ederim arkadaşlar

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

flashwizardla farklı bir back up yüklemeyi deneyin.
    yükleme konusunda forumda biraz araştırma yapın.
    Konu selvi64 tarafından (05-07-2016 Saat 05:35 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selvi64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    flashwizardla farklı bir back up yüklemeyi deneyin.
    yükleme konusunda forumda biraz araştırma yapın.
    bilmediğim diğer maddeleride acsanız..yazılım son versiyon ve yardımcı programlar hangileri

dm500s ve 5oos aynı cihazlarmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı arif2225 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bilmediğim diğer maddeleride acsanız..yazılım son versiyon ve yardımcı programlar hangileri

dm500s ve 5oos aynı cihazlarmı

bu cihazlar eski olduğu için yeni yazılım çıkmaz.forumlarda bazı üyelerin amatörce hazırladıkları back uplar veya değişik imageler yüklenir.gördüğüm kadarıyla sizin image gemini.

bazan gerekirse değişik imageler yüklenebilir.
    yazdığınız 500s ve dm500s aynı cihaz.

back up, image ve kanal listeleri ayrı programlarla yüklenir.
    back up flashwizard, image yüklemek için dream up programlarını indirip masa üstüne kurmanız gerekir.

back uplarda kanal listeleri eski olabilir. programı yükledikten sonra kanal listenizi düzenleyebilir ve bulabilirseniz güncel bir setting yükleyebilirsiniz.

kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bana sadece turkce dil mevcut olan 4.20 yada 4.70 neyse bir imaj linki verin rs 232 kablo ve dream up ile yazdirayim arkadaslar .kafam karmakarisik oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı arif2225 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bana sadece turkce dil mevcut olan 4.20 yada 4.70 neyse bir imaj linki verin rs 232 kablo ve dream up ile yazdirayim arkadaslar .kafam karmakarisik oldu
    tüm imajlar asagıdaki linkte

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dream up flas dıyorum ama yuklencek programı bulamıyıor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri