Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Size Göre Suriyelilere TC Vatandaþlýgý Verilmelimi?

Katýlýmcý sayýsý
528. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

47 8.90%
  • Hayýr

481 91.10%
Sayfa 1/5 12345 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Size Göre Suriyelilere TC Vatandaþlýgý Verilmelimi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Size Göre Suriyelilere TC Vatandaþlýgý Verilmelimi?

Bu haftanýn en gundem konusu suriyeliler birde supersatforum uyelerimize soralým istedik ne düþünüyorlar bu suriyeliler hakkýnda anket 1 ay surecektir.Siyasi ve polemik karþýlýklý konuþmalardan kaçýnýrsak anketin gidiþ hattý için çok iyi olacaktýr.

Oy ve yorumlarýnýzý bekliyoruz..
    Konu Editor tarafýndan (14-07-2016 Saat 14:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konu güzel fakat yorumum siyasi olacaðý için yorum yapmýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence yanlýþ hamle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

verilmesi taraftarý deðilim sahsen.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çýkar için veriyorlar. banene suriye vatandaþýndan. kendi ülkeleri var, defolup oraya gitsinler.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bizbize zor yetiyorduk þimdi ne olacak....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

suriyelilere vatandaþlýk vermek türk gençliðine ihanettir üniversite bitirmiþ çocuklarýmýz devlet kapýsýnda iþ beklerken hatta bunlardan bir çoðu devlet sýnavlarýna girip eli boþ sýnavlardan dönüp kimileri inþaatta boyacý. kimileri fýrýnda iþci kimileri ayakkabý boyacýlýðý yaparken suriyelilere hem vatandaþlýk hemde TOKÝ.den vermek düþündürücü deðilmidir güneydoðuda vatan icin can veren ASKER.POLÝS ve GÜVENLÝK mensuplarýnýn çocuklarýna TOKÝ,den ev verilmesi gerekirken böyle bir uygulama vatan uðruna can veren ÞEHÝTLERÝMÝZÝN RUHUNU SIZLATIR devlet büyülklerimizin bu karýrýný uygulamadan önce düþünmelerini tavsiye ederim EN DOÐRU ÝÞ BU YOLDA MÝLLETÝMÝZE SORMAKTIR YANÝ REFANDUM hiç bir türk vatandaþý buna evet demeyeceðini saðýr sultan bile biliyorken mecliste alýnan OLDU BÝTTÝ TÜRÜNDEN BÝR karar ülke vatandaþýmýzý derinden yaralar umuyorum devlet büyüklerimiz en doðru kararý verecektir saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Vatandaslik verilmemesi ülkem ve halkim icin en hayirli olacagi kanisindayim.Sensi mod arkadasimizin düsüncelerinede katiliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

baþýmýzdakiler bu konunun siyasi deðil insani sebeplere dayalý olduðunu ifade ederek zeka seviyemizle resmen alay ediyorlar..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kesinlikle verilmesi yanlýþtýr ülkemde daða fazla patlama olmasý ný canlarýn gitmesini istemiyorum azýcýk erkek olsunlar da vatanlarýný korusun hýrbolar ayrýca tokiden ev,devlet kurumundan iþ hak edene verilir önce türk vatandaþlarý bende refarandum yapýlsýn diyorum ve %90 hayýr çýkaca için yapýlmadan oldu bittiye getiriliyor yarýn öbürgün baþýmýzýn belasý ermeniler gibi burasý bizim özerklik istiyoruz derseler þaþýrmayýn çünkü 1 yýlda adamlar çoðaldýkça çoðalýyolar...

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri