Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Metabox c1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 Metabox c1

Cihazın altında Metabox c1 yazıyor araştırmalarım sonucu bu bölüme geldim cihaz takılıyor 10 dk da açılıyor menüden dil seçeneği diyorum türkçe ok menü tuşları hiç bir işlem yapamıyor hangi yazılımı atmam gerekiyor burdaki yazılımlar hep fta uyarmı sizce ? yardım edeceklere teşekürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2 kere başarılı bir şekilde taplin yazılımı yükledim ama türkçe menü ok diyorum kumanda akıllı kumanda cihazın ön paneline menü tuşuna basıyorum dil menüsünden çıkış yok bu nasıl oluyor anlamadım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vay be birinci mesaja kanal yükleme programı yüklemişsiniz bu loader ile yazılımlar yükleniyor ama kanal listesi yükleme bin uzantılı gözüküyor abs olması gerekmezmiyidi ? bu nedenle burda bir yanlış var gibi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı blondy Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Vay be birinci mesaja kanal yükleme programı yüklemişsiniz bu loader ile yazılımlar yükleniyor ama kanal listesi yükleme bin uzantılı gözüküyor abs olması gerekmezmiyidi ? bu nedenle burda bir yanlış var gibi
    Hangi linkteki yazılımıı yuklediniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Merhaba.

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hangi linkteki yazılımıı yuklediniz?
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu linkdeki loader (yükleyici) yazılım yüklemede sorun yok dediğim gibi başarıyla yüklendi ama benim düşüncem bu cihaz kanal yükleme gerektiriyor alttaki satırından da .abs uzantılı dosyayı kabul etmiyor çünkü uzantısı yazılım gibi .bin, ilginize teşekür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart bilgi

Arkadaşlar cihazı skywalker yazılımı ile kurtardım cihaz 3dk gibi açılıyor ama gayet hızlı yanlız menüden cihazı kapat tuşu ile çıkabiliyorum akıllı kumandadanmı yazılımlarla mı ilgili bilmiyorum yazılımı isteyen olursa burdan aldım
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu blondy tarafından (24-08-2016 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir. Sebep: link eklemek için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Menü tuşuna da bastığımda yanlızca uydu tarama bölümü var..
    tv sistemi, bilgi,faprika ayarı,dil seçeneği falan filan hiç biri yok !!!
    yanlızca uydu ayarlama yap başka seçenekler yok bilgisi olan varmı ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı blondy Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Menü tuşuna da bastığımda yanlızca uydu tarama bölümü var..
    tv sistemi, bilgi,faprika ayarı,dil seçeneği falan filan hiç biri yok !!!
    yanlızca uydu ayarlama yap başka seçenekler yok bilgisi olan varmı ?
    O cihazlarında bir dunya farklı menulğ yazlımları var diye biliyorum başka yazılım atın ayrıca başka site adresleri yasaktır sitemizde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sağolun ayrıca kusura bakmayın upload siteleri hem karışmış hemde birkaç gün sonra dosyalar kayboluyor başka defa upload yaparım inşallah iyi çalışmalar..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri