Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: SupersatForum 2016 mobil (responsive)stil yayinda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart SupersatForum 2016 mobil (responsive)stil yayinda

Arkadaslar merhaba supersatforum atılımlara devam ediyor.Bundan böyle mobil telefonlardan girdiginiz zaman sizi bambaşka bir görünüm karşılayacak bu görünüm sitemizde daha cok kolay gezmenizi daha cok hızlı sayfa akıcılıgı yapmanızı sağlayacak sitemize özel yapılan bu responsive mobil tema vbulletin 3 serisinde turkiyede nadir kullanan forum sitelerinden biriyiz.

Ayrıca son zamanları bu supersatforum sayfası mobil uyumlu değildir uyarısınıda atlatmış olacagız .

Yine cep telefonlarından giren arkadaşlar masa üstü görünümü isterlerse ayarlardan masaüstü sitesi isteye basarak normal masa üstü versiyona geçebilirler bundan sıkıntı yok tamamen tercih meselesi yine tapatalk uygulaması devam etmektedir herkese hayırlı olsun

Temadan örnek resimleri eklentide verdim yine begenmeyen alışamayan olursa masaüstü sitesi isteye tıklayarak geri dönebilirler.

Kafanıza takılan sorular olursa cevaplayabilirim
    Konu Editor tarafından (27-08-2016 Saat 03:18 ) değiştirilmiştir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mobil stil güzel olmuş,oldukça kullanışlı geldi bana.teşekkürler Serkan hocam.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Konu cayna tarafından (27-08-2016 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cayna hocam alismissin stile 😄

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Beğendim fakat uzun üst kategori başlıklarında yazının yarısı görünmüyor. Bu düzeltilse çok güzel olur diye düşünüyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cayna hocam alismissin stile ��

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam teknoloji kullanmasını bilene güzel bir şey.mesela çok popüler whatsapp ta bir mesajla konum gönderebiliyorsun bunun gibi insan hayatını kolaylaştıran çok şey var alışmak lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CCW Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Beğendim fakat uzun üst kategori başlıklarında yazının yarısı görünmüyor. Bu düzeltilse çok güzel olur diye düşünüyorum.
    Sadece o katagorilerdr yazi gorunmuyor gibi oluyor ama o alandaki yazilari kisa tutmak lazim halledecem ins tema responsive oldugu icin cok fazla mudale edemiyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CCW Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Düzeltildi sevgili @CCW bazı ayarlar var onlarıda temayı yapan üstada iletecem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Iphone safaridede güzel duruyor stıl
    Konu Editor tarafından (27-08-2016 Saat 17:16 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlik ustad, guzel oldu bu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bölümlere giriş süper ve akıcı bence çok iyi oldu bu.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri